iPhone 6 Sonrası iPhone 6S ve iPhone 6C’nin de Konsept Çalışması Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu tarihe kadar iPhone 6’nın görüntüleneceğine inansak ta Apple‘ın iPhone 6’nın montaj süreci için büyük güvenlik önlemleri aldığı da belirtilmekte.

teknik destek

Tüm bunlardan önce ünlü konsept tasarımcısı Martin Hajek iPhone 6 sonrasında muhtemel çıkması düşünülen iPhone 6S ve iPhone 6C’yi şimdiye kadar ortaya çıkan tasarımları göz önüne alarak yeniden şekillendirdiğini gösterdi. yeni tasarımlar oldukça heyecan verici olsa da gerçek olamayacak kadar güzel göründüklerini belirtmekte fayda var.

iPhone 6 ve sonrasında gelecek iPhone 6S’in mobil sektöre yön verecek cihazlar olacağını düşünmekteyiz. Yine 2014 yılı içinde tanıtılacak olan iWatch’ın ise akıllı saat teknolojisini baştan yazacağı belirtilirken, 4K çözünürlüklü iTV ve yeni monitörlerinde birçok yeniliği içinde barındıracağı söylenmekte. Şimdi gelin Martin Hajek’in iPhone 6S ve iPhone 6C tasarımlarına yakından bakalım.

iPhone-6-iPhone-6c-012-1024x768iPhone-6-iPhone-6c-04iPhone-6-iPhone-6c-010 iPhone-6-iPhone-6c-015

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın