iPhone 6 ve Bu Bardakla İçtiklerinizi Takip Edin!

blank

iPhone 6’nın çıkışı yaklaştıkça hem yeni telefonla ilgili hemde aksesuarları ile ilgili bir çok haber gelmekte. Tasarımcılar en iyiyi en güzeli ararlarken bu arayış hemen hemen her üründe sınırların zorlanmasına sebep oluyor. Yves Behar isimli konsept geliştirme uzmanı ise iPhone 6 için ve tüm daha sonra iOS cihazlar için çok ilginç bir ürün geliştirdi.

teknik destek

“Vessyl” adı verilen bir bardak geliştiren Yves Behar, bu bardağın içindeki sensörler ile bardağın içine konan sıvıların tanımlanmasını sağlarken bir bardak üründe ne kadar kalori olduğunu da sizlere söylüyor. Bu bilgileri Bluetooth üzerinden iPhone’a aktaran bardağın Healthbook ile eşlenik çalışması sağlanarak gün içinde alınan kalorinin hesaplanmasına bu şekilde katkı sağlayacağı amaçlanıyor.

Üretici firma şekerin koyuluğu, açıklığı şekerli yada şekersiz olmasını bile bardağın ayırabildiğini belirterek bu bardağın özellikle metropollerde yaşayan kişilerin yanlarından ayıramayacakları bir aksesuar haline geleceğini düşünüyorlar. Bardağın termos özellikli olduğunu ve üst kapağının geriye doğru ittirilerek açıldığını belirtelim. Bardağın içindeki sıvıyı dışarı akıtmayacağı belirtilse de aşağıdaki videoda bardağın bir kez bile ters çevrilememsi oldukça dikkatimizi çeken bir ayrıntı oldu.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!