iPhone 6 ve HTC One M8 Karşıkarşıya. (Karşılaştırma Video)

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 6’nın tanıtılmasıyla beraber ardı arda karşılaştırma videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Yapılan karşılaştırma videoları yeni telefon alacaklara yardımcı olabilecek seviyede. Kimimiz android sisteminden sıkılıp iOS’a geçmek istiyor kimimiz ise iOS bir işe yaramaz deyip android’e geç özgür ol çağrısında bulunuyor. Android her ne kadar özgür bir sistem olsa da, bence bir süre sonra kullanan kişiyi sıkmaya başlıyor. iOS tarafında durum böyle değil sanırım. Daha stabil bir sistem ve göze hitap eden arayüz mevcut. Bir çok kişi android’i Windows’a, iOS’u ise Macintosh’a benzetmektedir. Bunun sebebi sanırım android’in de Windows gibi anlam verilemeyen arızalar çıkarmasından kaynaklanıyor. Şimdi yazımıza dönecek olursak.

teknik destek

Daha önce yazılarımızda Apple iPhone 6 ve Samsung Galaxy S5 Karşılaştırma videosunu sizlerle paylaşmıştık. Dilerseniz yazımıza Apple iPhone 6 ve Samsung Galaxy S5 Karşılaştırma videosu linkine tıklayarak ulaşabilir ve izleyebilirsiniz. Bundan önceki yazılarımızda ise En dayanıklı iPhone modeli hangisi? ve Bütün iPhone modelleri arasında en hızlısı hangisi? yazılarımıza da göz atarak ilk önce bütün iPhone modellerini arasındaki farkların neler olduğunu inceleyebiliriz. Daha sonra diğer akıllı telefonlar ile arasındaki farkları karşılaştırmak daha kolay olacaktır. Hangi firma kendisini daha ileriye taşıyor, hangi firma olduğu yerde sayıyor anlayabiliriz.

Videoda iPhone 6 ve HTC One M8 karşı karşıya geliyor. Bazı özellikleri ile iPhone 6 öne çıkarken bazı özellikleri ile HTC One M8 öne çıkmakta. Özellikle kamera karşılaştırmasında şaşıracağınız sonuçlar var gibi. Nelerin bizi beklediğini görmek için videomuza göz atalım. Bu karşılaştırma hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız belki yeni telefon alacak olan arkadaşlarımıza karar verme aşamasında yardımcı olabilirsiniz. Android mi? yoksa iOS mu? iPhone 6 mı? yada android işletim sistemine sahip başka bir telefon mu?

utvunj3QmaU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!