iPhone 6 ve iPod Benzerliği!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 6 ile ilgili çok fazla haber ve fotoğrafı sizlerle paylaştık. Hatta evinizde yada iş yerinizde 3D yazıcınız varsa maketini yapabileceğiniz iPhone 6 modelleme dosyasını bile sizlerle paylaşıyoruz. Buraya tıklayarak bu modelleme dosyalarına ulaşabilir ve kendi iPhone 6’nızı herkesten evvel yapabilirsiniz. Bu ve bunun gibi her türlü iPhone 6 haberini sitemizde bulabilirsiniz.

teknik destek

iPhone 6’nın aşağıdaki fotoğraflarda görünen şekli ise şimdiye kadar en gerçekçi modelleme oldu. Bu modellemenin iPhone 6’nın ortaya çıkan parçalarından ve gıyabında tanıtılan iPhone 6’nın kapak özelliklerinden oluşturulduğu bilindiği için en güvenilir modelleme aşağıdaki 5. nesil iPod Touch ile olan modelleme olduğu kabul edilmektedir.

Ünlü İtalyan internet sitesi macitynet’in haberine göre iPhone 6 ve 5.nesil iPod birbirlerine çok fazla benziyor.

iphone_6_ipod_touch_1

Bu hepimizin gözardı ettiği bir gerçek olarak göze çarpmaktadır. iPhone 6’nın iPod’a benzemesi ise sanki biraz uzak bir ihtimal gibi değil mi? Bu tasarımlar doğruysa Apple iPhone 6’nın tasarımını 2 yıl evvel geliştirmiş diyebiliriz. 5. nesil iPod Touch’ın 6,1 mm kalınlığa sahip olduğu ise yine gözden kaçmayan bir gerçek. Yani Apple bu incelikte sadece telefon özellikleri olmayan bir cihazı geçtiğimiz yıl tasarlamıştı. Daha büyük ekranlı (4,7 inç) iPhone 6’da ise hem telefon özellikleri hem daha büyük bataryanın 6 mm kalınlıkta yapılması ise büyük bir sürpriz olmayacaktır.

iphone_6_ipod_touch_2 iphone_6_ipod_touch_3

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!