iPhone 6’nın Anten Renderları Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple telefonları ve tabletleri için kendi üretim fabrikalarını kullanmıyor ve bunları dışarıda (taşeron) firmalara yaptırıyor (MacPro hariç). Montaj gibi ürünlerin parçalarıda farklı tedarikçiler tarafından üretildiği için özellikle parçaların gizliliği konusunda büyük sıkıntılar yaşayabiliyor.

teknik destek

Foxconn montaj tesisinde büyük güvenlik önlemleri alınmış olsada parça tedarikçilerinden gelen özellikle arka kapak, pil ve ön cam konusunda kesin olmasada doğruluğuna çok inanılan görseller paylaşıldı. Ukrayna’lı bir gurup render uzmanıda çıkan bu görüntüler ışığında iPhone 6’nın anten yapısını ve genel telefonun inceli hakkında bazı görseller hazırladılar.

Bu görüntülere göre iPhone 6 4,7 ve 5,5 inç olarak tasarlanmakta ve büyük ekranlı iPhone’un iPhone 6C olabileceği belirtilmekte. 4,7 inç boyutundaki iPhone 6’nın en üst donanıma, büyük ekranlı iPhone’un ise daha düşük bir konfigürasyona sahip olacağı öngörülmekte. Renderlardan ortaya çıkan bir başka konuda 2 parçalı anten kullanılacağı ve telefonun 6 mm kalınlığı ile bu bağlamda bir rekor kıracağı yönünde. Hazırlanan görselleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

iphone-6-render-1 iphone-6-render-2 iphone-6-render-3

Kaynak: iphonehacks via UkranianiPhone

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir