iPhone 6’nın En Gerçekçi Konsept Videosu Yayınlandı!

iPhone 6 ile ilgili bilgiler geldikçe konsept videolar da cihazın nasıl bir dizayn ile geleceği hakkında bilinçli yada bilinçsiz bizlere fikir veriyor. Bir kesim var ki, konsept videolara hiç itibar etmezken, bir kesim de konsept videoların üreticiler tarafından piyasanın nabzının tutulması adına yapıldığı görüşünü benimsiyorlar. Siz hangi tarafta yer alıyorsunuz bilmiyoruz ama iPhone 6’nin yeni konsept videosu beklentiler birkaç adım ileri taşıyor.

Andronova

ConceptsiPhone’nun tasarladığı bu konsept video için bu güne kadar iPhone 6 ile ilgili tüm bilinenlerin yer aldığı bir video olduğunu söyleyebiliriz. iPhone 6 için kesinleşen bir bilgi olmasa da Tim Cook’un kendi ağzından daha büyük ekranlı bir iPhone’nun geleceğini anlamış bulunuyoruz. Bunun haricinde ise beklenen özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

• A8 64 bit 4 çekirdekli işlemci
• 10 megapiksel kamera
4K video çekimi
• 720p’de 500 kare/saniye çekim gücü (Süper Slow Motion)
• Yeni Lightning bağlantı noktası ile USB 3.0’dan bile daha hızlı veri transferi
• Yeni Lightning ara birimi ile daha hızlı şarj yapılabilme imkânı
• 1080p Retina 2 Ekran

iphone 6
Şimdi ConceptsiPhone’nun hazırlamış olduğu bu eşsiz iPhone konsept videosunu birlikte izleyelim.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.