iPhone 6’nın Hangi Ekran Boyutuna Sahip Olmasını İstiyorsunuz? [Anket]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

“Apple iPhone 6’nın tanıtımını 2 Haziran’da yapacağı bir etkinlikte tanıtacak” diyen bir kısım medya ve “Apple Eylül ayında hem iWatch hemde iPhone 6 tanıtımını yapacak” diyen başka bir medyanın oluştuğunu Apple Geliştiriciler Konferansı yaklaştıkça daha iyi görmekteyiz. Siz hangi gruptasınız bilemiyoruz ama Apple’ın iPhone 6 için konferans öncesi etkinliğinde belli açıklamalarda bulunacağına inanmaktayız. Apple’ın 4 ay daha iPhone 6’yı saklayamayacak olduğu görüşünü benimsemekteyiz.

Bununla birlikte iPhone 6 için geçtiğimiz gün 4 inç ekran ile yola devam edileceği söylentisi ortaya atıldı. Tüm dünya daha büyük ve çok daha büyük bir iPhone ile yanıp kavrulurken Apple’ın 4 inç boyutunda dikine uzun telefonunu ölçeklendirerek hem daha fazla çözünürlük hemde daha fazla ekran boyutu sunması bekleniyor.

iphone_5s_6_sizes_no_bezel (1)

Bizde sizlere iPhone 6’nın ekran boyutunun sizce ne olması gerektiğini sormaya karar verdik. BAzı iPhone kullanıcılarının büyük ekrana karşı oldukları bir ortamda; daha büyük ekranlı bir iPhone beklentisinin Android’ten iPhone’a geçmek isteyenlerin oluşturduğpu görüşüde ağırlık basmakta. Bundan dolayı hangi ekran boyutunun iPhone 6 için uygun olacağını sormak istiyoruz. Anketimize katılırsanız seviniriz.

[polldaddy poll=8080501]

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir