iPhone 6’nın Kalıbıda Görüntülendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple iPhone 6’yı ne zaman tanıtacak bilemiyoruz ama geçmişte yaptığı hamleler düşünüldüğünde yeni nesil iPhone’un Eylül ayı gibi satışa sunulması oldukça muhtemel görünmekte. Haziran ayında Apple Geliştiriciler Konferansı düzenlenecek ve birçok kişi Apple’ın yeni nesil iPhone 6’yı bu konferansta tanıtacağını düşünmekte.

Bunun temel sebebi ise iPhone 6 beklentisi diyebiliriz. Apple ürün tedarik zincirinde iPhone 6 güvenliğini sağlamak adına elinden geleni yapsada meraklı bazı çalışanlar yüksek güvenlikli bu ürünlerin fotoğraflarını daha evvelden yayınlayabiliyorlar. Aşağıdaki fotoğraflarda Foxconn mühendislerinden birinin bilgisayarından alınmış ve nihai üründe bir  şekilde görüntülenmiş. 1 milyon kişinin resmen bedavaya çalıştırıldığı Foxconn’da güvenlik önlemlerini hangi seviyeye çıkartırsanız çıkartın ürün gizliliğini sağlamak pek mümkün görünmüyor.

İşte bu sebeplerden dolayı da Apple’ın iPhone 6’yı düşünülenden daha evvel “kendinin” tanıtması mümkün olabilir. Aşağıdaki fotoğraflarda 3D CAD programı kullanılarak CNC tezgahında oluşturulmuş iPhone 6 kalıbını görüyoruz.

iPhone Kalıp 3iPhone Kalıp 4

Kaynak: phonearena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir