iPhone 6’nın Kalıbıda Görüntülendi!

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Apple iPhone 6’yı ne zaman tanıtacak bilemiyoruz ama geçmişte yaptığı hamleler düşünüldüğünde yeni nesil iPhone’un Eylül ayı gibi satışa sunulması oldukça muhtemel görünmekte. Haziran ayında Apple Geliştiriciler Konferansı düzenlenecek ve birçok kişi Apple’ın yeni nesil iPhone 6’yı bu konferansta tanıtacağını düşünmekte.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bunun temel sebebi ise iPhone 6 beklentisi diyebiliriz. Apple ürün tedarik zincirinde iPhone 6 güvenliğini sağlamak adına elinden geleni yapsada meraklı bazı çalışanlar yüksek güvenlikli bu ürünlerin fotoğraflarını daha evvelden yayınlayabiliyorlar. Aşağıdaki fotoğraflarda Foxconn mühendislerinden birinin bilgisayarından alınmış ve nihai üründe bir  şekilde görüntülenmiş. 1 milyon kişinin resmen bedavaya çalıştırıldığı Foxconn’da güvenlik önlemlerini hangi seviyeye çıkartırsanız çıkartın ürün gizliliğini sağlamak pek mümkün görünmüyor.

İşte bu sebeplerden dolayı da Apple’ın iPhone 6’yı düşünülenden daha evvel “kendinin” tanıtması mümkün olabilir. Aşağıdaki fotoğraflarda 3D CAD programı kullanılarak CNC tezgahında oluşturulmuş iPhone 6 kalıbını görüyoruz.

iPhone Kalıp 3iPhone Kalıp 4

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kaynak: phonearena

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir