iPhone 6’nın Ön Paneli Görüntülendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 6 lansmanı yaklaştıkça; iPhone 6 olduğu iddia edilen görseller ile karşılaşmaya devam ediyoruz ve edeceğiz de. iPhone 4 lansmanı öncesi bir mühendisin barda unuttuğu iPhone 4 görsellerine çoğu kişi inanmamış ama telefonun gerçekten de o olduğu anlaşılmıştı

teknik destek

. Bundan dolayı bu tarz haberlerin kaynağına bakmadan yayınlamak bir bilgiyi öncelikle sizin öğrenmeniz açısından oldukça önemli olduğu için bu haberlerin paylaşımına devam etmekteyiz.

iPhone 6 olduğu iddia edilen bu ön panellerin öncelikle 2 renk olduğunu belirtelim. Son dönemde Apple’a yakın kaynaklardan alınan duyumlara göre firma çok tutulan Gold renginden vazgeçecekti.

Bu görsellere göre de bu iddia doğrulanmış oluyor. Eskisi gibi siyah ve beyaz renkten oluştuğu iddia edilen iPhone 6’nın görüntülerini birlikte inceleyelim.

iphone-6-iphone-5s-front-panel-1024x768

black-white-iphone-6-front-panel-1024x768

Görüldüğü gibi yeni iPhone 6 iPhone 5S‘e göre daha yuvarlak hatlara sahip bir telefon olacak. Ön kameranın ise kulaklığın üzerinden yan tarafa alınması özellikle kameranın temizliği anlamında oldukça iyi düşünülmüş bir ayrıntı olmuş. iPhone 6’nın LG G’de ki gibi “çerçevesi” bir yapıya sahip olacağını da söylemek yanlış olmayacaktır. Bu görüntüler için siz ne düşünüyorsunuz?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir