iPhone 6’nın Satış Rakamı iPhone 5S’ten %20 Daha Fazla Olacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Morgan Stanley analistlerinin yaptığı açıklamaya göre iPhone 6’nın satış rakamı iPhone 5S’ten %20 daha fazla olacak. Aynı analistlerin tablet konusunda ki görüşleri ise düşme eğilimi çerçevesinde. 2013 son çeyrek ile 2015 yılı ilk çeyrek arasında iPad satışlarında Apple‘ın %1 oranında gerileme yaşayacağını belirten analizcilerin bu söylediklerine katılır mısınız bilemem ama özellikle Office programlarının iOS cihazlarda da kullanılmasından sonra bazı şirketlerin kişisel PC olarak kullanıcılarına tablet verdiğine şahit olmaktayız.

teknik destek

Bir bilgisayarın ve buna bağlı monitörün yıllık ortalamak harcadığı enerji miktarı ile bir tabletin harcadığı enerji miktarı açısından aradaki farkın ne denli büyük olabileceğini tahmin edebiliyorsunuzdur. Özellikle Samsung Galaxy Tab Pro 12,2 inç tabletlerdeki uzak masa üstü bağlantı noktasıyla da bir çok işletme sahibinin hem yazılım masrafından hemde enerji masrafından kaçmak için tabletlere yöneldiği ve kullandıkları muhasebe ve satış programlarının mobil tarafa aktarılmasıyla ilgili çalışmalar yürüttüğü biliniyor. Bu sebeplerden dolayı tabletlerin geleceğinin daha parlak olduğunu düşünmekteyiz.

iPhone 6’nın daha büyük ekranı ile geleceği artık Apple tarafından da belirtildiği için kesinleşen bir bilgi oldu. Birçok Android kullanıcısının şu anda iPhone 6’yı beklediğini yorumlarınızdan okumaktayız. Bununla birlikte Apple’ın iPhone 6 için artan maliyetleri olduğu da söylenmekte. Ortalama 30 dolarlık bir parça tedarik artışı olduğu belirtilirken bunun son kullanıcıya 100 dolar üzerinden yansıtılacağı belirtiliyor. Yani Apple iPhone 5S sahiplerinin telefonlarının itibarsızlaşmasına izin vermeyecek gibi görünüyor. Peki siz Android işletim sisteminden iPhone 6’ya geçiş yapmayı düşünüyor musunuz?

Kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!