iPhone 6’nın Üç Farklı Renkte Prototipi Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 6 cephesinden sızıntıların yoğun olduğu bir haftayı geride bıraktık. Galaxy S5 ile boyut karşılaştırması, safir cam, prototip görüntüler, telefonda kullanılacak ekipmanlar derken, bu sızıntıların telefonun tanıtılacağı sonbahar dönemine kadar sürmesi bekleniyor.

teknik destek

Sızdırılan prototip görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla 5. nesil iPad Touch tasarımını andıran akıllı telefonda en büyük değişim beklendiği gibi ekran tarafında yaşanacak. 4.7-inç seviyesine yükseltilen ekranla beraber kullanıcıların dikkatini çeken bir diğer detay ise Apple‘ın iPhone 4’ten bu yana sürdürdüğü tasarımı ciddi manada değiştirecek olmasıdır. Bir hatırlatma yapacak olursak; sızdırılan söz konusu maket görüntülerin gerçekliği tartışılıyor, fakat iPhone 5, iPhone 5S’in ve hatta diğer iPad modellerin aylar öncesinde internet ortamına sızması ve Apple’ın gizlilik konusunda son yıllarda pek de başarılı olmaması, iPhone 6 görüntülerinin gerçek olması ihtimalini artıyor.

iPhone 6 cephesinden yeni görüntüler bu defa 9to5mac sitesi tarafından yayınladı. Daha önce sızdırılan iPhone 6 görüntüleriyle paralel olan yeni prototip çalışmalarda telefonun uzay grisi, altın rengi ve gümüş renklerde piyasaya sunulacağını gösteriyor.

iPhone 6’nın altın renk seçeneği ilk kez gün yüzüne çıkıyor. iPhone 5S ile söz konusu renk seçeneği başlatan ve oldukça başarılı olan Apple’ın altın renk seçeneğini yeni nesil modelde de sürdürmesi bekleniyor. iPhone 6’nın üç renginde de TouchID biyometrik sensöre sahip home butonunun altın renkli bir şeritle çevrelenmesi ve arka bölümde tek LED flaşlı kamera sensörü dikkat tasarım noktasında dikkat çeken ayrıntılar. Kamera sensörü önceki iPhone modelleriyle kıyaslandığında daha küçük görünüyor ya da daha da büyüyen bir iPhone’da sensör daha küçük görünüyor.

iOS 8 işletim sistemine sahip olacak iPhone 6’nın eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

goldfrontgold-9to5

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!