iPhone 6’nın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Apple iPhone 6’yı ne zman çıkartacak bilemiyoruz ama gelen bilgilee göre iPhone 6’nın Foxconn’da ki montaj işlemleri başlamış. Bununla birlikte Çin kaynaklı bir internet sitesinin paylaştığı habere göre Foxconn’da çalışan birisi tarafından iPhone 6’nın görüntüleri yayınlandı. Bu görüntülerin gerçek mi doğru mu olduğunu bilmesekte bu görüntülerin gerçek olduğunu kabul ederek haberimize devam edelim.

Bu görüntülere göre iPhone 6’nın ilk nesil iPhone’a benzeyeceğini görmekteyiz. Yuvarlatılmış kenarlar ve arka alüminyum yüzey ilk nesil iPhone’u hatırlatıyor. Şimdiye kadar sızdırılan her görselde iPhone 6’nın çok ince olduğunu görüyoruz. Bu resimlerden anladığımız kadarıyla da iPhone 6’nın söylendiği gibi 6 mm kalınlığa sahip olacağını görmekteyiz.

white-iphone-6-4

white-iphone-6-1

Fotoğraflardan anladığımız kadarıyla Apple çift renkli flaş ışığından vazgeçerek söylendiği gibi lambası farklı tekli flaş ışığına geçiyor. Çift led kullanımı kağıt üzerinde başarılı olsa da son kullanıcı açısından büyük bir fark yaratmadığı yapılan testlerde ortaya konmakta. Bakalım Apple iPhone 6’da bizler için ne tür değişiklikler hazırladı?

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir