iPhone 6’nın Yeni Görüntüleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Appleın iPhone 6’yı ne zaman tanıtacağı bilinmiyor ve şirket yoğun ısrarlara rağmen bu konuda açıklama yapmaktan çekiniyor fakat bu konuda bir kesim Apple’ın Eylül ayını bekleyeceğini bir kesimde sızıdırılmalardan sıkılan Apple’ın iPhone 6’yı Haziran ayında başlayacak Apple Geliştiriciler Konferansında özel bir basın açıklaması ile telefonun duyurulacağı ve bazı görsellerinin paylaşılacağı yönünde.

teknik destek

Ynai Apple telefonu sadece dışarıdan bilgisayar slaytları şeklinde göstererek mobil sektörün merakını giderecek ve asıl tanıtımı yine Eylül ayına bırakacak. Bu bizce Apple’ın yapması gereken en önemli girişim olacaktır. Lakin iPhone üretim fabrikası Foxconn’da üretim bandına girecek kullanıcıların metal dedektörlerinden geçtikten sonra fabrika ancak girebildiklerini duymaktayız. Apple bu gizliliğin korunmasıın daha ne kadar sağlayabilir bunu bilememekteyiz.

MobileDirect.ro sitesi iPhone 6’nın yeni fotoğraflarını bizlerle paylaştı. Bu fotoğraflara inanıp inanmamak size kalmış ama bu resimlerin oldukça gerçekçi durduğunu belirtmekte fayda var. Bu resimlere göre iPhone 6 ilk nesil iPhone gibi Alüminyum arka kısım ile gelecek. GSM şebekesi ve Wi-Fi için elma logosundan yararlanacağını anladığımız iPhone 6’nın detaylı resimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

iphone_6_mold_1 iphone_6_mold_2 iphone_6_mold_3

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın