iPhone 6’nın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Hemen hemen her gün iPhone 6’nın yeni fotoğraflarıyla mobil sektör çalkalanıyor. Bu dizaynlar ve fotoğrafların gerçekliği ile ilgili çok fazla şey söylemek doğru olmasa da; biz iPhone 6’nın kalıbı ve ön camının görüntülerinin doğru olduğuna inanıyoruz. Bu haberleri okumadıysanız öncelikle bunları kontrol etmenizin yazının devamı için faydası olacaktır diye düşünüyorum.

iPhone 6 görüntülerini yayınlayan Nowwhereelse.fr sitesi yeni bir fotoğraf daha yayınladı. Apple‘ın hazırladığı tasarım ürünlerinden biri olduğunu düşündüğümüz bu fotoğraftaki kalıbın gerçek olduğunu söyleyebilirirz ama iPhone 6’nın bu tasarımla çıkacağını söylemek büyük bir hata olacaktır. Aşağıdaki resimlerde iPhone 6’nın tasarım şeklini görebilirsiniz.

maquette-proto-iphone-6-02

Şimdiye kadar yayınlanan tüm tasarımlarda iPhone 6’nın 6 mm kalınlığında olacağı söylendi. Büyüyen ekran ile birlikte dairesel ses açıp kapama tuşları yerini uzun tuşlara bırakacağı da artık kesinleşen başka bir bilgi. Yine büyüyen ekran ile birlikte güç tuşu “Sasmung” telefonlardaki gibi telefonun sağına konuçlandırıldığını da görmekteyiz. Bu tasarım hakkında sizin düşünceleriniz nedir.

Kaynak: Nowwhereelse.fr

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir