iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın Bazı Önemli Özellikleri Belli Oldu!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Apple’ın yeni iPhone modelleri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus‘ın resmi olarak duyurulmasına kısa bir süre kala, geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız “iPhone 6S’e Ait Gövde Sızdırıldı” başlıklı haberimizde ortaya çıkan Apple‘ın yeni amiral gemisine yönelik bazı önemli donanımsal özellikler belli oldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bir Foxconn çalışanı tarafından Weibo sitesinde paylaşılan dokümanda, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelinde 4K çözünürlükte video çekimine olanak tanıyan 12MP arka kamera olacağı görülüyor.

Sızdırılan dokümana göre, yeni iPhone‘ların ağır çekim (slow-motion) videolarını 240fps’de çekebileceği de görülüyor.

iphone-6s-foxconn-dokuman

Mesaj, fark edildikten kısa bir süre sonra silinse de, evraklarda N66 model numarasına sahip iPhone 6s ve N71 model numaralı iPhone 6s Plus modeli olduğu belli oldu.

Dokümanlar ayrıca, daha önce de bilgilerinin verildiği gibi iPhone 6s‘in 2GB RAM ve Force Touch ekrana sahip olarağını teyid ediyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak