iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın Ekranı Belli Oldu!

blank

Apple’ın muhtemelen önümüzdeki Eylül ayında tanıtacağı, herkes tarafından merakla beklenen yeni iPhone 6s modeli ve iPhone 6s Plus modelinin ekranı belli oldu.

teknik destek

iPhone 6 ile farklı bir yol çizerek farklı boyutlardaki ve gövde malzemelerinden oluşan modelleri satışa çıkaran Apple’ın, yeni iPhone 6s ve daha büyük ekrana sahip olacak olan iPhone 6s Plus modelinin ekranlarına ilişkin detaylar Apple sevenlerini heyecanlandıracak.

Apple’ın geçtiğimiz aylarda Japan Display’e 1.7 milyar dolarlık yatırımının yeni iPhone modellerine etkisini artık göstereceğe benziyor.

Söylentilere göre Apple, yeni iPhone 6s modelinde 1920x1080p Full HD ekran kullanacak ve iPhone 6s Plus modelinde ise 2K (2560x1440p) çözünürlükte ekran kullanacakmış.

Yeni iPhone modellerine yönelik Eylül ayına kadar bir çok bilginin paylaşılacağı kesin. Bakalım Eylül ayında bizleri neler bekliyor olacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!