iPhone 7 hangi renk daha iyi

media 6004

iPhone 7 renk seçimi için sizce en güzel renk hangisi? iPhone 7 siyah, Gold veya Gümüş… Apple' ın çok tutulan telefon modellerinden biri olan 7 hala çok satılan telefonlardan biri.

teknik destek

Apple teknolojisi, her zaman geliştirdiği teknolojiler sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bakıldığında gelişen Apple teknolojisi; sadece teknik özellikler anlamında değil, aynı zamanda tasarım anlamında da günün zamanından daha ileride olduğu anlaşılır. Apple marka ürünlerin en önemli özelliği, kullanıcıların rahatlığını ve seçim özgürlüğünü yaşamalarını sağlamaktır. Bu yüzden kullanıcılara özel üretilen her yeni seri Apple iPhone telefonlarında, birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Apple iPhone modellerinin en çok tercih edilen ürünlerinden olan iPhone 7 serisinin, doğru ve kullanıma en uygun şekilde renk seçimi yapılmalıdır. iPhone 7 renk seçim önerileri…

iPhone 7 siyah renk tercihi

Gri iPhone serisinden sonra, daha koyu bir şekilde tasarlanan iPhone 7 siyah renk, bu anlamda çizikleri çok daha fazla şekilde ön plana çıkartmaktadır. Fakat bu seçeneği tercih edenler, eşsiz tasarım sayesinde çok doğru ve şık bir görüntüye sahip olacaktır.

iPhone 7 renk seçimi önerileri

iPhone 7 hangi renk daha iyi

iPhone 7 gümüş renk tercihi

Grinin parlak tonu sayesinde, iPhone 7 serisinde farklı bir hava yakalanmıştır. Kirlerin anında belli olduğu gri renk, çizikler için ise görünmez bir iPhone tasarımı sağlamaktadır.

iPhone 7 gold renk için ne dersiniz? 

iPhone modellerinde artık klasik hale gelen Gold renk, iPhone 7 serisinde de devam ettirilmiştir. Bu yüzden de benzersiz bir tasarım sunmaktadır. Sıklıkla temizlenmesi gereken Gold renk, böylece çok daha uzun bir kullanıma zemin hazırlamaktadır.


Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 01:48

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın