iPhone 7 konsept görselleri ve iPhone 7 özellikleri

banner186

iPhone 7 konsept görselleri yayınlandı. iPhone 7 özellikleri nasıl? iPhone 7 Plus yerine iPhone 7 Pro mu satışa çıkacak? iPhone 7 fiyatı ne kadar olacak? iPhone 7 satışa çıkış tarihi ne zaman? iPhone 7 ne zaman tanıtılacak? Apple, iPhone 7 tanıtımına h

iPhone 7 konsept görselleri ve iPhone 7 özellikleri

banner192
iPhone 7 konsept görselleri yayınlandı. iPhone 7 özellikleri nasıl? iPhone 7 Plus yerine iPhone 7 Pro mu satışa çıkacak? iPhone 7 fiyatı ne kadar olacak? iPhone 7 satışa çıkış tarihi ne zaman? iPhone 7 ne zaman tanıtılacak? Apple, iPhone 7 tanıtımına hazırlanıyor. iPhone 7 için şuan kadar en net konsept görselleri internette yer aldı. Söylentilere göre iPhone 7 Plus, iPhone 7 Pro olarak değişebilir. Yeni yayınlanan bilgiler ve görseller ile iPhone 7 özellikleri net olmasa da gerçeğe yakın özelliklere yer verildiği anlaşılmakta. iPhone 7 için tanıtım tarihi Eylül 2016 olarak yapılabilir. iPhone 7 için şuan için fiyat yer almıyor. Ama Eylül' de açıklanabilir. iPhone 7 konsept görselleri ve iPhone 7 özellikleri

Net olmayan iPhone 7 özellikleri

  • 4 Adet stereo hoparlörlü ses donanımı Beats Audio ile olabilir.
  • RAM iPhone 7  için 2GB ve iPhone 7 Plus içinse 3GB yine beklentiler arasında.
  • iPhone 7 modelinde 16GB, 64GB ve 128GB. iPhone 7 Plus ve Pro modellerinde ise 32GB, 128GB ve 256GB olması bekleniyor.
  • Apple, düğme gereksinimi olmayan Touch ID mekanizması için patent başvurusu yaptı. iPhone 7' de Home tuşu olmayabilir!
  • Kullanılacak depolama birimi ise SanDisk olabilir. SanDisk yeni nesil belleği olarak adlandırılıyor. Yani çok daha hızlı çalışan bellekler.
  • Kamera özelliği arka kamera 12 Megapiksel, ön kamera 8 Megapiksel yeni nesil sensör kullanılabilir. Apple iPhone 7 Plus’ta çift kamera özelliği kullanılacağı belirtiliyor.
  • Apple, LCD ekrandan OLED ekrana geçiş yapabilir. Apple patentleri arasında göze çarpan bir başvuruda ekranda oldu. Yeni çıkacak ekranlar çok zor kırılmasını sağlayan teknoloji.
  • Apple tarafında gündeme gelen bir başka yenilik ise kulaklık girişinin değiştirilmesi. Yeni iPhone kullanıcıları 3.5mm jack to Lightning Converter kullanıma geçmek zorunda kalabilir.
  • Apple' nın bir başka patent başvurusunda yer alan, hoparlör kısmında bulunacak örgülü bir madde. Bahsedilen madde ile suyu engellemek ve basıncı azaltma hedefleniyor.

iPhone 7 özellikleri ve görsellleri

iPhone 7 özellikleri belli mi

Cygnett tarafından üretilen iPhone 7 aksesuar ve bir başka tahmini iPhone 7 konsept görselleri

iPhone 7 özellikleri kılıfları

3.5mm jack to Lightning Converter kulaklık için çözüm

iphone 3.5mm jack to Lightning Converter kulaklık

Apple’ın yeni patenti iPhone 7 kavisli ekran olabilir mi? haberimize de bakmak ister misiniz?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×