iPhone 7 konsept görselleri ve iPhone 7 özellikleri

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

iPhone 7 fiyatı ne kadar olacak? iPhone 7 satışa çıkış tarihi ne zaman? iPhone 7 ne zaman tanıtılacak?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple, iPhone 7 tanıtımına hazırlanıyor. iPhone 7 için şuan kadar en net konsept görselleri internette yer aldı. Söylentilere göre iPhone 7 Plus, iPhone 7 Pro olarak değişebilir. Yeni yayınlanan bilgiler ve görseller ile iPhone 7 özellikleri net olmasa da gerçeğe yakın özelliklere yer verildiği anlaşılmakta. iPhone 7 için tanıtım tarihi Eylül 2016 olarak yapılabilir. iPhone 7 için şuan için fiyat yer almıyor. Ama Eylül’ de açıklanabilir.

Net olmayan iPhone 7 özellikleri

 • 4 Adet stereo hoparlörlü ses donanımı Beats Audio ile olabilir.
 • RAM iPhone 7  için 2GB ve iPhone 7 Plus içinse 3GB yine beklentiler arasında.
 • iPhone 7 modelinde 16GB, 64GB ve 128GB. iPhone 7 Plus ve Pro modellerinde ise 32GB, 128GB ve 256GB olması bekleniyor.
 • Apple, düğme gereksinimi olmayan Touch ID mekanizması için patent başvurusu yaptı. iPhone 7′ de Home tuşu olmayabilir!
 • Kullanılacak depolama birimi ise SanDisk olabilir. SanDisk yeni nesil belleği olarak adlandırılıyor. Yani çok daha hızlı çalışan bellekler.
 • Kamera özelliği arka kamera 12 Megapiksel, ön kamera 8 Megapiksel yeni nesil sensör kullanılabilir. Apple iPhone 7 Plus’ta çift kamera özelliği kullanılacağı belirtiliyor.
 • Apple, LCD ekrandan OLED ekrana geçiş yapabilir. Apple patentleri arasında göze çarpan bir başvuruda ekranda oldu. Yeni çıkacak ekranlar çok zor kırılmasını sağlayan teknoloji.
 • Apple tarafında gündeme gelen bir başka yenilik ise kulaklık girişinin değiştirilmesi. Yeni iPhone kullanıcıları 3.5mm jack to Lightning Converter kullanıma geçmek zorunda kalabilir.
 • Apple’ nın bir başka patent başvurusunda yer alan, hoparlör kısmında bulunacak örgülü bir madde. Bahsedilen madde ile suyu engellemek ve basıncı azaltma hedefleniyor.
 • 3.5mm jack to Lightning Converter kulaklık için çözüm

  www.andronova.net/applein-yeni-patenti-iphone-7de-kavisli-ekrana-isaret-ediyor Apple’ın yeni patenti iPhone 7 kavisli ekran olabilir mi? haberimize de bakmak ister misiniz?

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak