iPhone 7 Plus açılmıyor donma kasma sorunu

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Cep telefonum açılmıyor. Telefonumda donma var ne yapmalıyım? iPhone 7 ve iPhone 7 plus telefon modellerinde kasma ve donma durumlarında yapılacak işlemler…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple mobil dünyasında amiral gemisi olan iPhone gün geçtikçe ülkemizde ve dünyada kendine daha çok yer edinmeye başladı. O kadar yaygınlaştı ki artık her yerde görme imkanı bulunmaktadır. Yüksek fiyatına rağmen alıcısı her zaman bulunan iPhone modelleri her yaş grubunda kendine yer edinmiştir.

2016 yılı içerisinde yeni telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 plus modellerini çıkartarak kaldığı yerden devam ediyor. Son çıkan modelleride yine ülkemizde ve dünyada ciddi satış rakamlarına ulaştı diyebiliriz. Özellikle samsung firmasının galaxy note 7’de yaşadığı talihsiz olaydan sonra bu satışın biraz daha artması beklenilmektedir.  

iPhone 7 plus açılmıyor donma kasma sorunu için çözüm

iPhone 7 Plus açılmıyor donma kasma sorunu

iPhone 7 ve iPhone 7 plus modellerinde yaşanan sorunları sitemizde elimizden geldiği kadar yayınlayıp çözüm önerileri üretmekteyiz. İşte bu haberimizde de yine bu sorunlardan biri olan iPhone 7 ve iPhone 7 plus donma veya telefonunun kapanmama sorunlarına nasıl bir işlem yapacağınızı anlatacağız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Öncelikle iPhone telefon modelleri bataryası bağımsız olmadığından yani telefon ile bitişik bulunduğundan telefon donmalarında batarya çılartıp telefonu yeniden başlatma imkanı bulunmamaktadır. Peki bu durumda biz ne yapacağız. Bunun için aşağıdaki işlemleri yapınız.   

iPhone cihaznızda ses açma ve power tuşlarına basınız. Bu tuşaları 10 -15 basılı tutunuz. Logo geldikten sonra bırakınız. Yukarıdaki işlemlerden sonra telefonunuz yeniden başlayacaktır.   

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak