iPhone 7 Tasarım Hazırlıkları Hız Kazandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın iPhone 6 ve 6 Plus’tan sonraki yeni akıllı telefonu olacak iPhone 7 için tasarım çalışmalarına yönelik anlaşmalar yapılmaya başlandı. Kendi alanında en ünlü olan tasarımcılardan biri artık Apple için çalışacak.

Andronova

Akıllı telefon pazarının en dişli rakiplerinden biri olan Apple’ın iPhone 6 modeli için bu güne kadar çıkmış olan tüm sızıntılar dün son buldu ve canlı lansman haberimizi sizlerle paylaştık. Sızıntıların ne kadar doğru ne kadar yanlış hepimiz gördük. iPhone 6’nın tanıtılmasının üzerinden saat geçti ancak yeni sızıntı haberleri çıkmaya başladı. Akıllı cihaz üreticisi Apple, önümüzdeki yıl çıkacak olan iPhone 7 modeli için şimdiden çalışmalara başladı bile.

Sektörün en önemli isimlerinden biri olan Marc Newson ile anlaşma imzalayan Apple, böylece iPhone 7’nin temellerini atmaya başlamış oldu. Bildiğiniz gibi bir sonraki ürünün tasarımına 1 yıl öncesinden başlanıyor. Bu yıl da soluk vermeden devam ediyor anlaşılan ve yapılan çalışmalar Ar-Ge departmanı ile beraber yürütülüyor.

Apple’ın tasarım patronu olan Jony Ive ile samimi arkadaş olduğu bilinen ve daha önce Nike, Qantas Airways ve Ford gibi büyük şirketler için başarılı tasarımlar gerçekleştiren Newson artık Apple için tasarımlar meydana getirecek. Ive’nın” bu neslin en yetenekli ve etkileyici tasarımcılarından biri” olarak nıtelendirdiği Newson Apple’da iPhone 7 için tasarımlar meydana getireceği ve geliştireceği öne sürülüyor.

iPad Pro ve iPhone 7‘e ait çalışmalar için önümüzdeki aylarda start verileceğini belirten Marc Newson, aslında iPhone 7‘ninde iPhone 6 ile ile aynı tasarıma sahip olacağını farkında olmadan da olsa belirtmiş oldu. Bakalım iPhone 6 beklentilerimizi karşılayacak mı? iPhone 6’nın tanıtımından sonra iPhone 7‘nin nasıl bir tasarımda olacağını hep beraber tartışacağız. Apple beklentilerimizi karşılayabilecek mi acaba?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.