iPhone 8 A11 ve yapay zeka (AI) işlemci ile gelecek

media 9253

Apple, iPhone 8 telefon modelini 2017 ilk çeyreğinde satışa çıkarması beklenirken ani bir karar alarak 2017 sonuna ya da 2018' e erteledi. Erteleme nedeni özellik yenilemesi.

teknik destek

Teknoloji devi Apple‘dan müthiş yenilik: Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Apple ”iPhone” modeli telefonlarına müthiş bir yenilik getiriyor, bu yenilik sayesinde Apple zaten hızlı, pratik ve işlevsellikte telefon markalarının en iyisi iken bu yenilik ile markasına büyük ölçüde değer katacak gibi gözüküyor.

Yapay Zeka, telefonlara yerleşiyor

Bloomberg Haber Ajansı’nın ulaştığı bilgilere göre, dev teknoloji firması Apple, telefonlarına yeni bir işlemci özelliği ekliyor. Önceki yıl piyasaya sürülen iPhone 7 telefonlarının işlemcisi A10 işlemci yongası idi ve 4 çekirdekli bir işlemciydi, ancak buna karşı Android markalar tarafından üretilen Qualcomm Snapdragon 835 de aynı hızı ve kolaylığı sağlayınca, Apple yeni bir teknoloji üretmek zorunda kaldı. Bu olaylar sonucunda dünya devi marka yeni A11 işlemci yongasının yanında bir de yapay zeka (AI) işlemcisini de yerleştirecek ve iPhone 8‘ i 2017 sonu ya da 2018 ilk çeyreğinde piyasaya sunacak.

iPhone 8 A11 ve yapay zeka (AI) işlemci ile gelecek

Apple telefon modellerinde yeni dönem başlıyor

Apple, gelecek sene bu muhteşem yeni telefonu yani iPhone 8 ile birlikte Dünya telefon pazarına yeni bir rekabet dalı kazandırmış olacak ve bu yeni teknoloji, zaten alıcıları tarafından çok memnun kalınan ”iPhone” serisinin hızı ve kolaylığı, hızına hız, kolaylığına kolaylık katacak. Bu yeni teknoloji ile Apple, rakiplerinin çok önüne geçecek, böylece rakipleri de bu yeni teknolojiye karşı yeni işlemciler üretecek. Gelecek sene yapay zeka (AI) ile desteklenmiş olan yeni telefonlarımız elimizde olduklarında eminiz hayatımıza kolaylık katacaklardır. Bakalım diğer Dünya devleri (Samsung, Qualcomm vs.) nasıl teknolojiler üretecek.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın