iPhone 8 bekleyenler, görünüşe göre daha çok bekleyecekler!

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Apple'ın milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen yeni amiral gemisi iPhone 8 modeline ait sızdırılan bilgiler muhteşem bir cihazın geldiğine işaret ediyor ama…

Sponsorlu reklam

iPhone 8‘ i merakla bekleyenler bunun beklenenden daha geç olacağı söyleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akıllı telefon anlayışını kökten değiştiren Apple, özellikle en büyük rakibi Samsung‘un kısa süre önce yeni amiral gemisiyle gönülleri fetheden Galaxy S8 modeline karşı ciddi bir cevap verme eyiliminde olduğu görüşü hakim. Malum S8 modeli gerek tasarım, gerek ise donanımsal olarak oldukça iyi. Şimdi tüm gözler Apple’ın çıkaracağı yeni iPhone 8 modeline odaklanmışken, kullanıcılar gelen bilgilerin bazıları memnun edici olurken, bazıları ise oldukça üzücü.

Sponsorlu reklam

iPhone 8 Özellikleri

iPhone 8 bekleyenler, görünüşe göre daha çok bekleyecekler!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Donanımsal olarak süper canavar olacağına kesin gözüyle bakılan yeni iPhone 8 modeli, özellikle Apple’ın en önemli kartlarından olan tasarım konusunda nasıl olacağına yönelik beklentilerin yüksek olmasına yol açıyor. Bir çok kaynaktan gelen bilgiler doğrultusunda yeni iPhone 8 modelinin ekranında aynı Galaxy S8 gibi fiziksel tuşun olmayacağı, TouchID‘nin ekrana gömülü olacağı söylenirken, bazı söylentiler de parmak izi okuyucunun da ekrana gömülü olacağına işaret ediyor. www.andronova.net

iPhone 8 özellikleri

Elbette ekrana gömülü ve fiziksel tuşun olmadığı bir iPhone 8 herkesin isteyeceği bir şey olsa da, tam olarak bu sebepten ötürü üretimin gecikecebileceği de en önemli ve kullanıcıları üzebilecek söylentiler arasında. 

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak

iPhone 8 ne zaman

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Deutsche Bank‘ın yayınladığı yeni araştırma raporunda iPhone 8 modelinin 2018’in başında satışa sunulacağı belirtilirken, Foxconn’daki diğer bir isimsiz kaynaktan alınan bilgiler doğrultusundaise Apple’ın yeni ekran teknolojisinin açtığı sorunlar sebebiyle Eylül ayı içerisinde yeni iPhone 8 yerine sadece iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modellerini duyuracak.

Aralarında oldukça önemli kaynakların da olduğu söylentiler o kadar çok konuşuluyor ki, bir çok kişi iPhone 8 modeli için 2018 yılının seçildiğine oldukça emin. Söylentiler ne olursa olsun yeni iPhone 8 modelinin Galaxy S8 modeline karşı oldukça ciddi bir rakip olacağı kesin ve hatta belki de onu tahtından dahi edebilir. Bekleyip göreceğiz.


Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2017, 15:26

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak