iPhone 8 ekran görüntüsü alma programsız

iPhone 8′ de ekran görüntüsü nasıl alınır görsel olarak anlattık. Programsız ekran görüntüsü alma işlemlerinde aksaklık yaşanırsa tuşları kontrol ediniz. Her şeye rağmen birde kapat aç yapılabilir.

Andronova

Apple, geçen yıldan beri çıkaracağı yeni iPhone modelini nihayet resmen ön siparişle alımlara açtı. Sürekli çıkmasını geçiktirecek olumsuz haberlerle gündeme gelen iPhone 8 yanında Plus ve iPhone X‘ de getirdi.

Telefondan Home (menü) tuşuna ve telefonun Güç (cihazı açma) tuşuna aynı anda basıp çekiniz. Alınan ekran görüntüsü fotoğraflar bölümüne atılacaktır. Eğer ekran görüntüsünü alamıyorum diyorsanız ya aynı anda tuşlara basamıyor ya da tuşlarda sorun olabilir.

iPhone 8 ekran görüntüsü alma

Ekranda gördüğünüz fotoğrafı ya da mesajlardaki yazının ekran görüntüsünü programsız almak için iPhone 8 ekran görüntüsünü alma ve iPhone X ekran görüntüsünü alma haberinizi yayınladı. Genelde bilinçli iPhone kullanıcıları nasıl ekran görüntüsünü alacağını bilirler. Ekran görüntüsünü kopyalamak için menü ve güç tuşu yeterli!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın