iPhone 8 görüntüsü artık internette

Apple firmasının amiral gemisinin en son modeli iPhone 8 görüntüleri artık internette yerini aldı. Yayınlanan iPhone 8 resimleri gerçek görüntüleri olduğunu doğrulandı.

Andronova

Apple firmasının gözdesi olan iPhone serisinin son telefo olan iPhone 8 ile  ilgili bilgiler sızmaya devam ediyor. Bu bilgilerden bir tanesini bu haberimizde yayınlayacağız. Fakat burada yayınlayacağımız bilgi iPhone 8 modelinin gerçek görüntüsü diyebiliriz.

Benjamin Geskin daha önce bir araç içerisinde fotoğrafları çekilen iPhone 8 modelinin görüntüsünü yayınladı. Bu yayınlanan resimler iPhone 8 modelinin Foxconn tarafından çıkarılan CNC modelidir. Bu bilgilere Benjamin Geskin iPhone 8 modelinin donanımlarını gösteren bir şema yayınlayarak devam etti.

iPhone 8 görüntüleri

iPhone 8 görüntüsü artık internette

Daha önceki haberlerimizde yayınladığımız gibi Apple bu modelinde Touch ID yanı parmak izini nereye koyacağı belli oladığı için sıkıntılar yaşadığı bilgileri internette yer almıştı. Fakat gelen görsellerde firmanın bu sorunu çözdüğü anlaşılmaktadır. Yukarıdaki sızan bilgilere göre iPhone 8 modelinin her iki tarafıda camdan oluşmaktadır. Bu iyimidir bilemiyoruz. Devamlı düşen bir telefon için hiç iyi olmasa gerek. Bu camın etarafında ise paslanmaz çelikten oluşan bir çerceve oturtulmuş. Bu paslanmaz çelik bilgisi aslında yeni değil daha önce sızan bilgiler arasında yer almıştı. Bu görüntüde arka resimde herhangi bir parmak izi donanımona ait bir görüntü bulunmadığı görünmektedir. Buda yukarıda belirttiğimiz on kısma Touch ID’nin oturtulduğu tezini kuvvetlendirmektedir. Dah önce ünlü analistler Ming-Chi Kuo ve Benjamin Geskin Touch ID ekrana yerleştirildiği idda edildi.

iPhone 8 modelinin kalınlığı daha önce çıkarmış olduğu iPhone 7 modeli ile aynı olduğunu yayınladı. İşte yayınlanan şema aşağıdadır;

iPhone 8 görüntüleri

Bu raporda ayrıca bu yeni model telefonda 3000 mAh batarya kullanılacağı tahmin edilmektedir. Daha önce iPhone 7 modelinde doğru tahmin yapan ve tasarım olarakta doğru tahmin yapan  Geskin bu yeni modelde yaptığı tanıtımlarında da aynı başarıyı yakalayacağını düşünüyoruz. Bakalım iPhone 8 özellikleri kullanıcılarını memnun edecek mi!


Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 14:19

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın