iPhone 8 için yeni çizimler yayınlandı

Apple, amiral gemisi iPhone 8 için harıl harıl çalışmakta. iPhone 8 görüntülerinin nasıl olacağı merak konusu! iPhone 8 telefon modeli tasarım çizimleri nasıl olacak.

Andronova

Apple firması amiral gemisi olan iPhone serisinin en son telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor. Daha önce çıkarmış olduğu iPhone serilerinde yakalamış olduğu başarıyı bu modelindede yakamak için çalışmalarına son süreat devam etmektedir.

Apple firmasının iPhone modelinin 10. yılına girmesiyle beraber firma onuncu yılına özel bir tasarım ve özelliklere sahip telefon çıkarmaya hazırlanmaktadır. Apple amiral gemisinin son modelinin tasarım çizimleri ile ilgili çalışmalarını netleştirmeye başladı. Yeni çıkan tasarım resimleri ile birlikte onuncu yıla özel iPhone modelinin nasıl olacağı, neye benzeyeceği aşağı yukarı belirlenmeye başladığını söyleyebiliriz.

iPhone 8 tasarım çizimler yayınlandı

Apple firması yeni telefonunun tanıtımını yaklaşık dört ay sonra yapmayı planlamaktadır. Telefonunun çıkış süresine çok zaman olmasına rağmen iPhone 8 modeli ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor. Apple firmasının genellikle sızan haberlerinin yayınlandığı ifanr sitesi yeni bir haber yayınlayarak iPhone 8 modelinin yeni görsellerini yayınladı.

Sitede sızan bilgilere göre yeni çıkacak olan iPhone neredeyse çercevesiz bir telefon şablonunda olacaktır. Bu sitede yer alan görsellere göre telefonun 137.54 mm boyunda ve 67.54 mm genişliğinde olacağı anlaşılmaktadır. Bu değerler aslında bizlere tanıdık gelmektedir. iPhone 8 hemen hemen iPhone 7 boyutlarında olacağı anlaşılmaktadır. Bu bilgilere rağmen cihazın kalınlığı hakkında herhangi bir veri bulunmamaktadır. Ayrıca bu resimde yer alan görüntüye göre iPhone 8 modelinin 5.768 inç olacağı ve ekranın neredeyse çercevesiz şekilde tüm ekranı kaplayacağı görünmektedir. Tabiki toptan da çerçevesiz bir ekran değil kalınlığı 4mm olan bir çerçeve kullanıldığı görünmektedir. 

Çizimler tam net bir telefon görüntüsü vermesede bazı şeyler anlaşılmaktadır. Örnek olarka çizde yer alan bazı detaylar ön kamera, mikrofon vb unsurları göstermektedir. Şimdi bu kadar bahsettiğimiz iPhone 8 görüntüsünü yayınlayalım;

iPhone 8 için yeni çizimler yayınlandı

Teknoloji haberleri


Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2017, 14:12

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.