iPhone 8 kablosuz şarj özelliği gelebilir

blank

Apple uzun zamandır çıkaramadığı iPhone 8' i nihayet 2017 yılının son çeyreğinde satışa çıkaracak. Dikkat çeken kablosuz özelliği yeniden gündemde.

teknik destek

iPhone 8‘ in aylardır özelliklerine yer verdik. Şimdide kablosuz şarj özelliğine kısa da olsa yer vermek istedik. iPhone8 modeli şarj konusunda çeşitli fikirlere yol açıyor. Yaygın olarak kullanıma açılan ve teknoloji ile birlikte gündeme gelen, kablo olmadan şarj edebilme özelliği ile oldukça kaliteli bir yayıncılık sunuyor. Apple üzerinde kablo kullanmadan şarj etme özelliği oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Hangi sürümlerde bunun aktif olduğu tartışılırken, Apple incelemeleri bu konuda ayrıntılı olarak özellik tanıtma sistemine gidiyor.

Yeni iPhone modelleri konusunda oldukça garantili konuşan Apple, özellik ve tanıtım yoluna gidecek. Üst düzeylerde ve aktif olarak kullanılan modellerde yepyeni tasarımlar yer alacak. Çeşitli özellikleri bulunan yeni serileri, yüz tanıma başta olmak üzere çeşitli efekt ve özellikleri ile dikkat çekiyor.

iPhone iki yeni model ile gündeme geliyor. Şarj kablosuz olacak mı ve kimlik özelliği olacak mı gibi sorulara yanıt veren Apple, özel tasarımı ile dikkat çekecek.

Şarj mekanizması üzerinde kablo olmadan şarj edebilmek elbette mümkündür. Pek çok modelde kullanılan özellik yeni modellerde nasıl olacak henüz bilinmezken, heyecan ile beklenen yeni iki model oldukça dikkat çekici bulunuyor. Teknoloji ile birlikte fark edilen ve yenilenen özellik ile birlikte kablosuz şarj mekanizması ile dikkatleri üzerinde taşıyacak. iPhone iki yeni tasarımı ile ayrı ve teknolojik olarak görülüyor. Manyetik şarj mekanizmaları ile oldukça kullanışlı bulunan bu platform sayesinde Apple yeni tasarımları çok fazla dikkat çekeceğe benziyor.

iPhone 8 kablosuz şarj özelliği gelebilir


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 07:34

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!