iPhone 8 mi iPhone X mi net olmasa da OLED net

media 54

Apple, yeni iPhone modelini 12 Eylül' de tanıtması bekleniyor. Bu model iPhone X mi yoksa iPhone 8 mi net değil. Farklı bir görüşte her ikisi de olabilir. Ama OLED ekran kesin görünüyor.

teknik destek

2 Yıldır sürekli olarak yeni iPhone modeli ile yatıp kalkıyoruz. Apple, 10. yılına özel olarak OLED panelli iPhone çıkaracağı uzun zamandır biliniyor. Ama çıkacak yeni modelin iPhone 8 mi yoksa iPhone X mi olacağı belli değil. Ya da her ikisi de olabilir mi! 

Yeni model için 12 Eylül’ de yapılması beklenen etkinliğe günler kala Apple’ dan yapılan yeni bir paylaşımla gündemdeki yerini tazeledi. Paylaşıma göre iki farklı yeni kılıf ortaya çıktı.

media 8602

iPhone 8 mi iPhone X mi

Son günlerde çıkan haberlere göre iki ayrı model çıkabilir. 10. Yıla özel OLED model ve ayrıyeten beklenen iPhone 8. Çoğu yazarın görüşü yeni modelin iPhone X olması daha doğru bir isim olacağı belirtiliyor.

Evan Blass’tın resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre Phone 8 için 2 farklı koruyucu kılıfı açık etti. Anlayacağınız bu paylaşımlar yeni iPhone modelini gündemde tutmada büyük başarı sağladı. 🙂

Bu soruların cevabını 12 Eylül’ de yapılacak Apple etkinliğinde alacağız. Tabi her hangi bir aksaklık çıkmazsa!


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 13:20

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın