iPhone 8 ne zaman geliyor?

media 8582

Uzun zamandır buna yılda diyebiliriz beklediğimiz yeni iPhone modeli iPhone 8 nihayet tanıtıma ve satışa çıkıyor. Eylül ayı içerisinde satışa çıkacak iPhone 8 bakalım fiyatı ne olacak!

teknik destek

Apple firmasının yeni amiral gemisi olan iPhone 8 Cuma günü satışa çıkıyor. Alman sitesi bu yıl tanıtılacak olan modeller için 15 Eylül’de ön siparişi başlattı. Genel satış ise 22 Eylül’de başlayacağını resmen duyurdu. iPhone 5S’de olduğu gibi ön siparişe girmeden satışa direkt çıkabilir. iOS 11 ile gelecek olan iPhone 8’de bir çok yeni özellik bulunmakta. Cihazın dış görünüşü ve tasarımı her ne kadar sır gibi saklansa da iOS 11 ile ilgili yeni ipuçları gelmeye devam ediyor. Apple yeni sürümü olan iOS 11 ile iPhone 8’e giriş yapacak ve görünen o ki iOS 11 ve iPhone 8 Apple kullanıcıları tarafından fazla ilgili görecek. 

iPhone 8 Türkiye’ de ne zaman satışa çıkacak?

Ülkemiz de bu sorun hep vardır her daim geç gelir fakat bir tanıtım düzenlenecek bu tanıtım da ise Apple iPhone 8’i 12 Eylül Salı günü saat 20:00’de Apple Parkta bulunan Steve Jobs Tiyatrosunda tanıtacak. Bu yapılacak konferansta iPhone 7S,iPhone 7S Plus,Apple Watch ve 4K Apple Tv’yi tanıtması Apple hayranları tarafından dört gözle beklendiğini söyleyebiliriz. 

iPhone 8 ne zaman geliyor?

iPhone 8 Türkiye fiyatı

Apple’ın yeni cihazı iPhone 8,iPhone 7S,iPhone 7S Plus ile ilgili bir fiyat girişimi henüz mevcut değil. Resmi fiyatlar açıklandıktan sonra ülkemize geliş fiyatı + KDV olarak belirlenecektir. Samsung S8 Türkiye’de 4. 000TL civarında rakamda satışa sunulmuştu. iPhone 8 için ise aynı rakamları beklediğimizi söyleyebiliriz. 


Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2017, 12:59

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın