iPhone 8 özellikleri ve görünümü ile nihayet tanıtıldı

Apple nihayet WATCH, TV 4K, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X tanıttı. iPhone 8' de özellikle kamera dikkat çekti. Kablosuz şarj özelliği, suya, toza dayanıklı ve A11 Bionic 4 çekirdekli işlemci.

Andronova

Apple, dün akşam resmi tanıtımla yeni ürünlerini tanıttı. Çok ama çok uzun zamandır çıkması beklenen iPhone 8 nihayet tüm detayları ile tanıtıldı. Yanında iPhone X ile…

iPhone 8 modelinin genel özelliklerine baktığımıza güçlü işlemci, kamera özelliklerinde büyük yenilik, cam arka yüzey, 4.7 ve 5.5 inç Retina HD ekran, 3D Touch özellikleri, çift etkili pikseller, 12 MP büyük ve daha hızlı sensör, portre ışığı, beta çift kamera, yeni yüz işaretleme özelliği, dramatik stüdyo ışığı, kablosuz şarj özelliği, suya ve toza karşı dayanıklılık (yani su geçirmez ya da toz geçirmez değil) ve iOS 11 işletim sistemi.

Apple yeni işlemci A11 ile eski işlemci A10 Fusion’ a göre % 70 daha hızlı ve daha yüksek performans sağlayacak teknoloji’ yi yeni iPhone’ de kullandı.

Apple etkinliği videosunu buradan apple.com/apple-events/september-2017/ izleyebilirsiniz.

iPhone 8 özellikleri ve görünümü

iPhone 8 özellikleri ve görünümü ile nihayet tanıtıldıiPhone 8 ios 11iPhone 8 özellikleri iPhone 8 görünümüiPhone 8 kablosuz şarjiPhone 8 özellikleri iPhone 8 5.5 inç ekraniPhone 8 5.5 inç ekran hdiPhone 8 5.5 ekraniPhone 8 çift pikseliPhone 8 kamera özellikleriiPhone 8 kamera özellikleriiPhone 8 kamera 12 mpiPhone 8 plus kamera lensiPhone 8 işlemciiPhone 8 kamera özellikleriiPhone 8 a11iPhone 8 kablosuz şarj etme

iphone x özellikleri

iPhone X özellikleri

5.8 inç süper retina OLED ekran, yeni ekran tasarımı, yüksek renk seçenekleri, Face ID etkinleştiren kamera ve sensör, suya ve toza dayanıklı, paslanmaz çelik, yüz tanıma teknolojisi, 12MP çift kamera ve A11 Bionic işlemci.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın