iPhone 8 Plus bataryası patladı mı

Apple, iPhone 8' i çok sayıda ülkede satışa çıkardı. Türkiye' de henüz ön sipariş devam ederken Tayvan' dan gelen bir haber korkuya neden oldu. İddiaya göre iPhone 8 Plus patladı!

Andronova

Cihaz testlerinde özellikle iPhone 8 Plus liderliği kimseye kaptırmazken şu an için dünyanın en iyi cep telefonu olma özelliğini sürdürüyor. iPhone 8 için şu ana kadar olumsuz bir haber gelmemişti. Taki Tayvan’ dan gelen bir iddia acaba sorusunu gündeme getirdi. Gerçekten iPhone 8 Plus patlamış olabilir mi!

Tayvanlı Wu isimli kadının başından geçeni anlattığı ve medyada yer alan bilgiye göre 23 Eylül’ de altın renkli bir iPhone Plus satın alan kadın, cihazı şarj ettiğinde telefonun patladığı yönünde bir iddia da bulundu.

Haber detaylarında cihazdayken telefon ilk 3 dakika içerisinde patladığı. Buna kanıt olarak bazı görseller paylaşıldı. Ama görseller incellendiğinde pekte patlamış gibi durmuyor.

iPhone 8 Plus batarya patladı mı

iPhone 8 Plus bataryası patladı mı

Paylaşılan resimlerde cihazın kasasının ayrıldığını ve açılan kasanın kenarlarında oluşmuş her hangi bir sorun görülmediği anlaşılmakta. Tahmini ya batarya şişti ya da şiştikten sonra ufak bir patlama olmuş olabilir. Daha fazla detaylı bir görselin paylaşılmaması kafalarda sorun işaretine neden oldu.

Olayla ilgili söylentiye göre patlayan iPhone 8 Plus Apple gönderildi. Bakalım haberle ilgili Apple tarafından bir açıklama gelecek mi!

iPhone 8 Plus patladı mı 

iPhone 8 Plus batarya patladı mı


Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2017, 13:54

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın