iPhone 8 tasarım videosu yayınlandı

media 1139

Apple markasının gözdesi iPhone modelinin son serisi olacak olan iPhone 8 için yeni bir görsel yayınlandı. Tasarım görüntülerine şimdide video eklendi. İşte iPhone 8 videosu!

Andronova

Apple markasının en son modeli olacak olan 2017 iPhone 8 telefonu hakkında her geçen gün yeni bir bilgi yeni bir haber çıkmaktadır.  İşte iPhone 8 hakkında çıkan haberlerden bir tanesini yayınlayacağız.

iPhone 8 modeli ile ilgili çıkış tarihi yaklaştıkça hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. 2017 yılı içerisinde çıkacak olan telefon için beklentiler yüksek tutulmaktadır. Apple markasının akıllı telefon modelli olan iPhone için onuncu yılını kutlamaya hazırlanıyor. İşte bu nedenden dolayı iPhone kullanıcılarının beklentisi yüksel olmaktadır. 10. yıla özel çıkan iPhone de köklü değişiklikler beklentisi herkeste oluşmuş durumda…

iPhone 8 tasarımını gösteren video yayınlandı

iPhone 8 modelinin kasa tasarımı ile ilgili bir çok haber şuan internet sitelerinde yer aldı. Tasarım görüntülerinin yayınlanmasından sonra şimdide tasarım videosu yayınlanmadı.

iPhone 8 tasarım görüntüsü youtube video sitesinde bulunan ünlü video yayınlayıcı Unbox Therapy tarafından yayınlandı. Bu yeni görüntülerde ise daha önce yayınlanan iddialar arasında bulunan dikey şekilde konumlandırılan arka kamera görüntüsü de yer aldı. Yayınlanan videoda video hazırlayıcısının iddiasına göre Apple son telefon modeli olan iPhone 8’de kullanıcılara daha geniş bir ekran sunmayı hedeflediği ve fiziksel olan home tuşunu kullanmayarak ana ekranın altında dokunmatik bir home tuşu koymayı düşündüğünü söyledi.

iPhone 8 tasarım videosu yayınlandı

5.8 inçlik bir ekran ile gelmesi düşünülen iPhoen 8 modelinde tasarım ve donanım olarak ciddi değişiklikler düşünüldüğü iddiaları ortalarda gezmektedir. Tabi ki en doğrusunu telefon çıktığında göreceğiz. Şimdi yayınlanan iPhone 8 görüntüsü ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.


Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 11:55

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın