iPhone App Store abonelik iptali

Apple abonelik iptali yani satın alınan oyunun iptali ve satın alınan uygulamanın iptali için ne yapılmalı resimli anlatımımızı incelemeniz yeterli. Otomatik iOS App store abonelik iptali!

teknik destek

Üyeliği dolan ve sonlanan aboneliklerinizi görmek ve üyelikleri iptal etmek için servislere erişim sunulur. Bir oyuna veya uygulamaya aboneliğiniz varsa siz iptal edene kadar otomatik yenilenir. Bu yazımızla aboneliklere bakma ve abonelik iptali nasıl yapılır kısaca anlatacağız.

Madeni paralı oyunlar veya önemli taşların üyelikleri genelde devam eder. App Store’ de bazı abonelikler bir kereye mahsus ücret alınırken çoğu abonelikler haftalık, aylık veya yıllık olacak şekilde ücretlendirilebiliyor. 

Bazı ücretli abonelik servisleri: Apple’ ın anlaşmalı bazı şirketlerin servisleri ön planda çıkmakta. Yani reklam anlaşması diyelim. Bu anlaşmalardan dolayı Apple, önemli gelirler elde etmekte. Bundan dolayı altın yumurtlayan kaz kesilmez. ) “HBO, Netflix, Spotify, Pandora ve News” 

App Store abonelik nasıl iptal edilir?

App Store satın alma otomatik yenileme iptali nasıl yapılır? “Ayarlar” > ilk başta yer alan “Apple kimliği” > “iTunes App Store” > “Apple kimliği” / “Kimliği göster” > “Satın alma geçmişi” adımlarını takip ediniz.

iPhone App Store abonelik iptali nasıl yapılırApp Store abonelik nasıl iptal edilir?App Store üyelik iptaliApple kimliğiyle abonelik iptaliapp store satın alma

App Store satın alma geçmişinden alınanları ve otomatik yenilenecekleri görebilirsiniz. Bu bölümden aynı zamanda App Store hesabınıda silebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 18:18

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir