iPhone aramaları kaydetme uygulaması indir

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

iPhone cep telefonda aramaları kaydetme uygulaması var mı? Telefonla görüşürken konuşmaları kaydedebileceğiniz uygulamalar var. Bu uygulamalardan bazıları ücretli ve ücretsiz olmakta. Peki iPhone görüşmeler nasıl kaydedilir?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
iPhone cihazlarınız üzerinden yaptığınız görüşmeleri kaydetmek isteyebilirsiniz. iPhone iOS 10, iOS 11 ve üzeri sürümlerde çalışan TapeACall uygulaması nasıl indirilir? iPhone görüşmeleri kaydetme uygulaması nasıl kullanılır? tüm detayları ile haberimizde.
iPhone üzerinden görüşmelerinizi kaydetmek istiyorsanız haberimiz tam da size göre. iPhone telefonlar üzerinden gelen aramaları ve yaptığınız aramaları kaydedebileceğiniz bir uygulama mevcut. 

iPhone çağrıları kaydetme uygulamasından kısaca bahsetmek gerekirse. App Store üzerinden indirebileceğiniz TapeACall uygulaması ile gelen aramaları ve giden aramaları kayıt altına alabilir ve dinleyebilirsiniz. 

iPhone görüşmeleri kaydetme programı

Uygulamanın kullanımı çok basit AppStore üzerinden TapeACall diye arattığınızda ilk seçenekte geliyor. Programı bulduktan sonra indir>yükle adımlarını takip ederek kurabilirsiniz. 

Kurulum tamamlandıktan sonra açtığınızda sizden onay için cep telefon numaranızı ister ve bir onay kodu ile tanımlamanızı yapar. Daha sonra aramalarda direkt olarak çalışır ve kayıt butonuna dokunarak çağrıyı kaydedebilirsiniz. 

Ücretli versiyonunu da indirerek daha yüksek özelliklere sahip olmanız mümkün. 

TapeACall uygulamasını indirmek için;
 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
App Store>TapeAcall adımlarını takip ederek indirebilir yada aşağıdaki linke giderek işlem yapabilirsiniz. 

iPhone TapeACall uygulaması indir: iTunes indirme adresi itunes.apple.com/tr/app/tapeacall-lite-cagr-lar-kaydet./id573751328?l=tr&mt=8

iPhone aramaları kaydetme uygulaması indir
Programı yükledikten sonra yaptığınız herhangi bir aramada veya gelen bir aramada kayıt tuşuna dokunmanız yeterli olacaktır. Daha sonra kaydedilen görüşmelere ulaşmanız ise basit. uygulamayı açtığınızda kaydedilen görüşmelere ulaşabilirsiniz. 
iPhone aramalar nasıl kaydedilir
iPhone gelen aramaları kaydetme programı iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, Plus ve iPhone X görüşmeleri kaydetme uygulaması nasıl yüklenir?


Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 16:22

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak