iPhone Düşük Güç Modu nedir açma kapatma

banner186

iPhone Düşük Güç Modu nedir açma kapatma nasıl yapılır? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s Plus Düşük Güç Modu nasıl açılır? Düşük Güç Modu nasıl kapatılır? Düşük Güç Modu nasıl kullanılır? Düşük Güç Modu yararları zararları neler? Düşük

iPhone Düşük Güç Modu nedir açma kapatma

banner192
iPhone Düşük Güç Modu nedir açma kapatma nasıl yapılır? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s Plus Düşük Güç Modu nasıl açılır? Düşük Güç Modu nasıl kapatılır? Düşük Güç Modu nasıl kullanılır? Düşük Güç Modu yararları zararları neler? Düşük Güç Modu bildirimleri kapatıyor mu? iPhone Düşük Güç Modu nedir? iPhone telefonu bu mod'da çalıştırarak daha uzun süre şarj etmeden kullanabilirsiniz. Ama bu mod bazı işlemlerin çalışmamasına neden olur. %80 ya da daha yüksek bir değere çıktığında iPhone Düşük Güç Modu kapanır.

iPhone cep telefonda Düşük Güç Modu' nu açmak ve kapatmak: Ayarlar> Pil' e dokunun.

iPhone Düşük Güç Modu nedir

iPhone Düşük Güç Modu nedir açma kapatma iPhone 5s Düşük Güç Modu nasıl açılır kapatılır iPhone 6 Düşük Güç Modu nasıl açılır kapatılır

iPhone Düşük Güç Modu nedir nasıl kullanılır

Düşük Güç Modu şu özellikleri kapatır ya da kullanımı azaltır: Mail alma, Hey Siri uygulamasını, arkaplan uygulamalarının yenilemesi, otomatik indirmeler, Wi-Fi bağlantısındaki ilişkilendirmeler, azda olsa görsel efektler ve bazı bildirimler. Düşük Güç Modun açık olup olmadığını anlamak için, durum çubuğu bölümünde yer alan pil simgesi sarı ise bu mod açık anlamına geliyor.  Geekbench tek çekirdek testinde 1606 ve çoklu çekirdek testinde ise 2891 skoru alan iPhone 6 Plus, Düşük Güç Modunda ise tek çekirdekte 1019, çoklu çekirdek testinde ise 1751 aldı. Yani performansta ciddi bir düşüş görülüyor. Bu modda 3-4 saat daha fazla cihazı kullanabiliyorsunuz.

iPhone Düşük Güç Modu nedir nasıl açılır?

Apple kimliği oluşturma Apple hesabı aasıl açılır ve iPhone hücresel veri bağlantısını açma kapatma konularımıza baktınız mı?
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×