iPhone fotoğrafları toplu silme

Andronova

Telefonlarda yer açmak adına istemediğiniz fotoğrafları toplu silmek için uygulamalardan yararlanabiliriz. Önerimiz yedek aldıktan sonra istenilen resimleri silmeniz.

iOS telefonlarda yer sorunundan dolayı yedeğini aldığınız resimleri silmek istiyorsanız ve nasıl sileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda iki önerden birini seçerek işleme başlayabilirsiniz. Windows veya Mac bilgisayarı telefonu bağladıktan sonra cihaz ekranına güvenli bağlantı olduğunu onaylamanız gerekiyor. Onayladıktan sonra iPhone şeklinde yazılı bir kasa simgesi çıkacak. Bu bölümden “100APPLE”, “103APPLE”, “104APPLE”, “105APPLE”, “106APPLE” diye devam eden klasörlerin içerisinden seçerek silebilirsiniz.

Fotoğraflar silinmiyorsa, bilgisayardan silerken bazen ya da çoğunlukla silmenize izin vermeyebiliyor. Sorunu anlamak için kademeli seçerek silmeye çalışınız. Örnek 20 şer 20 şer. Farklı bir PC’ de de deneyin. USB güvenli cihaz onayını verdiğinizden emin olunuz. Gerekiyorsa bağlantıyı kesip tekrar bağlanın.

iPhone toplu fotoğraf silme

Telefonda resimleri seçerek toplu silme işlemi için ister bilgisayara bağlantı yaparak ve isterde bir uygulama ile kolayca işlem yapabilirsiniz. Peki iPhone fotoğraflar toplu nasıl silinir?

Verilerin yedeğini almayı unutmayınız ve gerekli izinleri kontrol edelim.

iPhone fotoğrafları toplu silmeiPhone resimleri toplu silmeiPhone fotoğrafları temizlemeresimler nasıl silinir

iPhone toplu resim silme uygulaması

Örnek olarak “Alpaca delete photos” adlı uygulamaya yer verdik. Bunun dışında da farklı uygulamalar denenebilir. Uygulama gruplama yapabiliyor. Gün gün bölerek çoklu şekilde fotoğrafları silebilirsiniz. Kolayca sıralama imkanın sahip olduğunu uygulama ile sıkıntısı temizleme işlemini yapabilirsiniz. Öneri uygulamanın daha sonra ücretli hale gelmesi mümkün. Böyle bir durumla karşılaşırsanız ücretsiz olanlara baktıktan sonra isterseniz değerlendirirsiniz.

iPhone resim silme uygulamasıiPhone toplu resim silme uygulamasıfotoğrafları silme

iPhone içerisinden toplu resim silmek içinde aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Yanlış yapacağınız işlemlerden sonra önemli bazı yazılımlar geri getirmek için yardımcı olabilir.

iPhone içerisinden toplu resim silmek


Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 20:53

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir