Aktivasyon kilidi sorunu iPhone 7 / iPhone 6s çözümü

iPhone 6s / iPhone 7 Aktivasyon kilidi şifremi unuttum. Aktivasyon kilidi şifresi nasıl açılır? Aktivasyon kilidi nasıl kırılır? Aktivasyon kilidi şifresini kırmak açmak. Aktivasyon kilidi şifre hatası.

Aktivasyon kilidi sorunu iPhone 7 / iPhone 6s çözümü
müşteri hizmetleri

iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone 7 Aktivasyon kilidi nasıl açılır? Aktivasyon kilidi nasıl kırılır? Aktivasyon kilidi şifremi unuttum? Aktivasyon kilidi nedir? Aktivasyon kilidi açılmıyor. Aktivasyon kilidi şifresini sıfırlama.

Apple
' nin bazı modellerinde özellikle iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPhone 7 modellerinde görülen Aktivasyon kilidi sorunu başını ağırttı. Yeni bir cihaz satın alan kullanıcıların bazılarında veya güncellemeden sonra Aktivasyon kilidi sorunu ile karşılaşmakta.


Aktivasyon kilidi sorunu


iPhone 7 / iPhone 6s Aktivasyon kilidi sorunu çözümü

Apple konuyla ilgili karmaşanın neden oluştuğunu açıklamadı. Şuan için Apple' nin konuyla ilgili gerekli adımları attığını hatta sorunun devam eden cihazların değişimini de yapabileceklerini açıkladı.

Bazı iPhone kullanıcılarının şikayetlerinde kutusundan çıkarttıkları telefonlarında kendilerine ait olmayan Apple ID bağlantısının olduğu belirtilmekte. Alınan hatada yanlış Apple ID bağlantı uyarısı var. iPhone kullanıcılarının bazıları giriş yapamıyor veya cihaz ayarlarını değiştiremiyor.


iPhone 7 / iPhone 6s aktivasyon kilidi sorunu çözümü


Aktivasyon sorunu ile karşılaşan iPhone kullanıcıları, cihazın kendilerine ait olduğunu güvenlik doğrulamaları ile yaptıklarında Apple Aktivasyon kilidini kaldırıyor. Aktivasyon kilidini açmak için ister Apple müşteri hizmetleri, ister Apple Store' ye giderek işlemleri başlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi sorun devam ederse cihaz değişimi yapılıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 11:06