Apple analisti iPhone 7 özellikleri için tahminlerini söyledi

banner186

Apple, iPhone 7 olarak bilinen yeni iPhone’ u tanıtılmasına kısa süre kala, KGI’ dan Ming - chi Kuo yeni model için beklentilerini paylaştı. Yeni modelde çift kamera, suya dayanıklı ve kulaklık çıkışının olmayacağı yönünde ön görüleri doğrular nitelikte analistlerini, cihaz çıkmadan önce açıkladı.

Apple analisti iPhone 7 özellikleri için tahminlerini söyledi
TE Bilişim 05 Eylül 2016 Pazartesi 22:33

banner192

Space gray renk seçeneğinin olmayacağı ve yerine 3 yeni renk alacağı açıklanmıştı. Ama iphone 7 renkler içinde silver, gold, rose gold ve space gray olmak üzere 4 renk seçeneği ile çıkacağı belirtildi.

iPhone 7 ile yeni depolama alanı: iPhone, yenilendikçe daha fazla depolama alanına sahip olması gerektiği gözler önüne serildi. Apple, 16 GB, 32 GB ve 64 GB modelleri artık yerini 128 GB ve 256 GB' tın alması bekleniyor. Apple, yaptığı açıklama ile iPhone 7 için 32 GB, 128 GB ve 256 GB gibi modelleri satışa çıkaracağını söyledi.

Yeni modelde kamera: 5.5 inç, iPhone 7 Plus çift kamera ile uzaktan çekim yapabilme açısına sahip olacak. Her 2 kamera da ise 12 MP sensör olacak. Çok büyük optik imaj sabitleyici ve 6P lens kullanılacak. iPhone 7 plus modeli için özel kamera sistemi olabileceği ve 1 GB RAM ve 3 GB RAM arası olabileceği de yer alıyor. Ama 2 GB ve 3 GB olacağı beklenmekte. 

Lightning bağlantı kulaklığı: Apple, artık kulaklık girişini kaldıracağı haberleri uzun zamandır gündem de yerini almıştı.Tahmini olarak söylentiler gerçek olacak. Lightning girişine sahip model içinde özel kulaklıklar olacak. Artık kulaklık çevirici adaptörlerde kullanılabilecek. 

iPhone 7 ekran görüntü özelliği: iPhone 7 ekranı 9.7 inç ve iPad Pro özellikleri taklit edelerek iyileştirme yapıldığı söylenmekte.

iPhone 7 işlemci özelliği: iPhone 7' de kullanılması beklenen işlemci ise 2.4 GHz veya 2.45 GHz A10 işlemci olabileceği belirtiliyor. 

Ünlü Apple analisti iPhone 7’nin özelliklerinin tahminlerini söyledi

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×