iPhone 7 kablosuz kulaklık AirPods'u inceliyoruz!

banner186

iPhone 7 Kablosuz kulaklık özellikleri nelerdir? iPhone 7 kablosuz kulaklık özellikleri ve kullanımı? iPhone AirPods ne gibi yenilikler getirdi?

iPhone 7 kablosuz kulaklık AirPods'u inceliyoruz!
Savaş Taşcıoğlu 08 Eylül 2016 Perşembe 09:00

banner192

iPhone 7 Kablosuz kulaklık özellikleri nelerdir? iPhone 7 kablosuz kulaklık özellikleri ve kullanımı? iPhone AirPods ne gibi yenilikler getirdi? 

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın bugün itibariyle tanıtımını yaptı. İphone 7 ile ilgili tüm detayları sizlerle zaten paylaşmıştık. Şimdi ise iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile kullanılacak olan kablosuz kulaklık aksesuarını inceliyoruz. 
 

iPhone 7 kablosuz kullaklık özellikleri


iPhone 7 ile birlikte tanıtımı yapılan kablosuz kulaklık birçok kullanıcının sabırsızlıkla kullanmak istediği aksesuarlar arasında şimdiden yerini aldı. Kulaklığı taktığınızda otomatik olarak eşleşme tamamlanıyor ve ister aramalarda isterse müzik dinlerken aktif olarak kullanabilirsiniz. 

AirPods'u kutusundan çıkardığınızda eşleşme otomatik olarak telefonun ekranında gözükür ve siz bir defa onay verdiğinizde otomatik olarak bağlantı kuracaktır. Kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda ise otomatik olarak görüşme yada müzik duraklatılır, taktığınızda ise devam eder. 


iPhone kablosuz kulaklık


Kablosuz kulaklığı (AirPods)'u iPhone, Mac, Apple Watch ve iPad üzerinden kullanabilir ve ses kalitesine şahit olabilirsiniz. Siri ile eşleşmiş bir şekilde kullanmanıza olanak sunar. iPhone üzerinden Siri'yi etkinleştirmenize gerek kalmadan AirPods'a sadece iki defa dokunmanız yeterli. Daha sonra siri ile iletişime geçerek konuşabilirsiniz. 

AirPods'un içerisinde yer alan Apple W1 çipi ile kulaklığınızın gücünü görün. Apple W1 çipi ile daha yüksek kalitede müzik dinleyebilir, yüksek kalitedeki kablosuz bağlantı teknolojisi ile bağlantınızın kopmadığından emin olabilirsiniz. Bu çip ve bağlantı sayesinde daha uzun pil ömrü ve 5 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. 


iPhone 7 kablosuz kulaklık airpods


Ses ivmeölçer ve konuşmakta olduğunuzu anlayarak sizin sesiniz dışındaki sesleri süzer ve ses kalitenizi karşıya yansıtır. AirPods üzerinde yer alan sensörler sayesinde ne zaman kullandığınızı bilir ve kulaklığı çıkardığınızda duraklatma gerçekleşir. İster tekini kullanın ister her ikisini de kullanabilirsiniz. 

Şarj etme sorunu yok. Kulaklıkları kutusuna koyun 15 dk bekleyin ve 3 saat etkin dinleme süresi kazanın. Tek şarj ile 5 saate kadar pil kullanabilirsiniz. 

İphone'nun yeni kablosuz kulaklığı (AirPods)'unun fiyatı ise 779 TL olarak belirlenmiştir. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×