iPhone 8 ekran görüntüsü alma programsız

Apple' nin 3 yeni modeli iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri tanıtıldı. iPhone 8' de ekran görüntüsü nasıl alınır görsel olarak anlattık. Programsız ekran görüntüsü alma...

iPhone 8 ekran görüntüsü alma programsız
müşteri hizmetleri

Apple, geçen yıldan beri çıkaracağı yeni iPhone modelini nihayet resmen ön siparişle alımlara açtı. Sürekli çıkmasını geçiktirecek olumsuz haberlerle gündeme gelen iPhone 8 yanında iPhone 8 Plus ve iPhone X' de getirdi.

Apple' nin yeni iPhone telefonu iPhone 8' de ve iPhone X' de ekran görüntüsü nasıl alınır aşağıda resimli anlatımla şimdide göstermek istedik. Bu adımlar iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 / 6s, iPhone 7 ve iPhone 8 modelleri için geçerli.

Telefondan Home (menü) tuşuna ve telefonun Güç (cihazı açma) tuşuna aynı anda basıp çekiniz. Alınan ekran görüntüsü fotoğraflar bölümüne atılacaktır. Eğer ekran görüntüsünü alamıyorum diyorsanız ya aynı anda tuşlara basamıyor ya da tuşlarda sorun olabilir. www.andronova.net

iPhone X ve iPhone 8 ekran görüntüsü alma

iPhone 8 ekran görüntüsü alma

iPhone 8' de Whatsapp' ta, Facebook' ta Instagram' da ve Twitterde ekranda gördüğünüz fotoğrafı ya da mesajlardaki yazının ekran görüntüsünü programsız almak için iPhone 8 ekran görüntüsünü alma ve iPhone X ekran görüntüsünü alma haberinizi yayınladı. Genelde bilinçli iPhone kullanıcıları nasıl ekran görüntüsünü alacağını bilirler. Ekran görüntüsünü kopyalamak için menü ve güç tuşu yeterli!

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2017, 16:06