iPhone 8 internet ayarları

iPhone 8 internet ayarları Türk Telekom / Avea, Vodafone ve Turkcell nasıl yapılır? iPhone X ve 8 cep telefonda apn ve mms ayarları nasıl yapılacağını resimli anlattım ve internet bağlantı yok sorunu!

iPhone 8 internet ayarları
müşteri hizmetleri

Apple' nin yeni iPhone cep telefon modeli iPhone 8 ve iPhone X 12 Eylül' de resmen tanıtıldı. Şu an ön siparişler alınırken kısa sürede dünya genelinde satışa çıkacak. Bizde yeni model için şimdiden bazı konulara yer vermek istedik.

Aşağıda internet ayarları görsel olarak yer verdik ama genelde internet ayarları otomatik olarak gelmekte. İnternet ayarları yapılmamış telefonlar için manuel internet ayarları Hücresel veri ağı bölümüne girilerek yapılmakta. Burada APN yazan yere internet yazıp telefonu kapatıp açmanız yeterli.

Ek bilgi: Eğer internet ayarlarınızda sorun yok ama internette giremiyorsanız, operatörünüzü (Türk Telekom / Avea Vodafone Turkcell) arayarak hattın internet erişimine açık olup olmadığını kontrol ettiriniz. Genelde böyle bir durumda kapalı oluyor. www.andronova.net

iPhone 8 internet ayarları nasıl yapılır

Ayarlar / Hücresel / Hücresel veri açık olacak. Ayarlar / Hücresel / Seçenekler / LTE' yi etkinleştir. Bu bölümde kapalı, ses ve veri ve yalnızca veri seçenekleri ile internet ayarlarınızı tamamlayacaksınız. 

iPhone 8 manuel internet ayarları: Ayarlar / Hücresel / Seçenekler / Hücresel veri ağı

iPhone 8 internet ayarları nasıl yapılıriPhone 8 internet ayarları turkcelliPhone 8 internet ayarları vodafoneiPhone 8 internet ayarları türk telekom avea

iPhone 8 internet bağlantısı olmuyor sorunu

İnternet bağlantı sorunlarında alternatif olarak cihaz ayarlarından genel ve sıfırla bölümünde yer alan "Ağ ayarlarını sıfırla" seçeneğini kullannız. Bu işlem sadece internet ile ilgili bölümü sıfırlayacak. Her hangi bir veri silinmeyecek.

Türk Telekom  Avea, Vodafone ve Turkcell iPhone 8 / iPhone X internet ayarları nasıl yapılır ve internet bağlantısı olmuyor sorunu için yorum bırakabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2017, 14:48
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Musa
Musa - 3 yıl Önce

Slm benim sorunum Irak’ta yerel internet fastlink hattı kullanıyorum apple 8cıhazım ve arkadaşlarla kıyaslandığında apple 6 bıle cok hızlı giriyor ınternete herseye ben dakıkalarca bekliyorum sorunu cozemedık

iPhone 8 internet hız sorunu
iPhone 8 internet hız sorunu @Musa - 3 yıl Önce

3G ve 4G ayrı ayrı denendi mi?

Teknoloji haberleri