iPhone garanti sorgulama 2019

iPhone garanti sorgulama ve imei sorgulaması hangi alandan yapılmakta? Servisteki arızalı cihaz durumu sorgulamak için resmi web sitesi ve Genpa sitesinde yapılabilir.

iPhone garanti sorgulama 2019
müşteri hizmetleri

iPad / iPod touch ve iPhone cihaz sorgulamasını nasıl yapılacağını daha önce de yazmıştık. Bu yazıda farklı olan Genpa' dan öğrenme ve servisteki arızalı cihaz durumu sorgulamanın nasıl yapılacağı...

Apple arızalı cihazlarda yetkili servis cihaz durumu sorgulaması nasıl yapılır? Detaylı anlatımı sizlere hazırladık. Apple ürünlerinden her hangi birini kullanıyorsanız, Apple resmi sitesinden aşağıdaki verdiğimiz sorgulama adresinden yapabilirsiniz. Cihazınızın garantisi devam ediyorsa ama Apple telefonla teknik destek hizmeti süreniz dolduysa, Türkiye Apple yetkili servisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Şuan için Apple Türkiye yetkili servisi Genpa. Eğer Apple telefonla teknik destek hizmetiniz devam ediyorsa, aşağıdaki adımları inceleyerek Apple ile iletişime geçebilirsiniz. 

Apple garanti sorgulama (Apple KVK Genpa)

Apple iPhone iPad / iPod touch için garanti sorgulama adresi: checkcoverage.apple.com/tr/tr/

Yukarıdaki adresten cihazınızı sorgulayınız. Apple garanti sorgulaması için cihazınızın seri numarasını (IMEI) yazmanız gerekiyor. Cep telefonundan imei sorgulaması nasıl yapılır diyorsanız, *#06# tuşlaması ile cihaz imei numarasını öğrenebilirsiniz.

iPhone garanti sorgulama 2019

iphone 5s garanti sorgulama

iphone 6s garanti sorgulama

iPhone garanti sorgulama iletişim numarası

Eğer cihazınızın telefonla teknik destek hizmeti devam ediyorsa, "Telefonla Teknik Destek" yazısının altında yer alan "Apple Desteğine Başvurun" yazısını tıklayınız.

iphone 7 garanti sorgulama

Cihazın arızası hangi kategoriye giriyorsa onu seçiyorsunuz.

iphone 8 garanti sorgulama

iphone x garanti sorgulama

Apple ile telefonla iletişim için "Apple Destek ile Şimdi Konuşun" seçeneğini tercih ediyorsunuz.

iphone se garanti sorgulama

Aşağıdaki ilgili alanları doldurmanız gerekiyor. Buradaki e-posta adresine Apple hesabınızı oluşturduğunuz mail adresini yazıyorsunuz.

iphone iletişim

Apple telefonla teknik destek: Süresi Doldu yazıyorsa, Genpa ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Cihazınızın garantisi bittiyse ister Genpa ister başka bir servisten hizmet alabilirsiniz.

Apple telefonla teknik destek hizmetiniz bittiyse, Apple' dan telefonla teknik destek paketi satın alabilirsiniz. Satın almak için verdiğimiz adresten ulaşabilirsiniz.

Apple onarım ve servis kapsamı: Ürününüz Apple Sınırlı Garantisi çerçevesi içerisinde, donanım onarımları ve servis kapsamı için uygundur. Apple Türkiye tüketicilerine, cihaz teslim alındığı tarihinden itibaren 2 yıl süreyle garanti hizmeti sunulmaktadır.

Apple iPhone müşteri hizmetleri telefon numarası Türkiye ve Apple iPhone imei garanti sorgulama servis numarası ilgili konularımızı inceleyebilirsiniz.

Genpa garanti sorgulama ekranı

Telefonun veya cihazın imei' ne bakarak yan tarafta verdiğimiz adresi kullanınız. Genpa.com.tr/imei-sorgulama

iphone imei sorgulaması

Genpa İstanbul' un Etiler servisinin adresi: Nispetiye Cd Etiler Sk. 101 nolu adres. Telefon 212 359 03 59 fax ise 287 27 27. Mail etiler servis @ genpa.com.tr.

Kadıköy teknik servisinin ise F. Kerim Gökay Cd. 39 Hasanpaşa iletişim 212 359 0359, 216 345 1600 ve mail hasanpasaservis @ genpa. com.tr

Ankara Kızılay servisi: Kızılay mh N.bey Cd. 51. ankaraservis @ genpa.com.tr

İzmir' in Çankaya servisinin adresi ise Şair Eşref Bulvarı Yorsan iş mrkz. 26b telefon ise 0232 489 72 72 izmirservis @ genpa.com.tr

Genpa' nın yetkili servisinin çalışma saatleri: Hafta içi 08:00 - 17:30 ve hafta sonu yani Cumartesi 09:30 - 16:45 bazende 17:45. Saat farkı servislere göre değişebilmekte.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 14:59
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR