iPhone iOS 10' dan sonra resim görüntülememe sorunu

facebook müşteri hizmetleri

iOS 10 güncellemesinden sonra iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 7 telefonlarda, PC' de bilgisayarda resim görüntülememe sorunu için çözüm adımları...

iPhone iOS 10' dan sonra resim görüntülememe sorunu
Çağrı merkezi 25 Ekim 2016 Salı 14:09

banner192

Apple amiral gemisi iPhone bu yıl içerisinde bir çok güncelleme aldı. Bu güncellemeler iPhone cihazlarda bazı sorunlarıda peşinde getirdi. Bu sorunlar bazen kamera bazen ses bazen uygulamalarda bazen de bilgisayar bağlantısı problemleridir.

Bu haberimizde iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5, modellerinde iOS 10 güncellemesinden sonra PC bağlantısı yaparken akıllı telefonda bulunan resim ve videoları görüntülememe sorunları ile karşılaşmaya başladılar. Forumların şikayet bölümlerine bakıldığında bu sorunu yaşayan kişilerin sayıları gün geçtikçe artmaktadır. İş bu sorun ile karşılaşan takipçilerimiz için çözüm önerilerimizi bu makalemizde sunacağız.

iPhone iOS 10' dan sonra resim görüntülememe sorunu

 


İlk önce aşağıdaki işlemleri yapınız;

  1. iPhone ile bilgisayarı birbirine bağladığınız kablonun çalışıp çalışmadığı test ediniz.
  2. iPhone cihazınızda yazılımsal olarak bir sorun yaşamadığınızı kesinleştiriniz.

Bu işlemlerin ardından hale iPhone cihazınızın içindeki resimleri görüntülememeye devam ederseniz. Aşağıdaki işlemi yapınız.

iPhone telefonunuz da yazılımsal ve donanımsal olarak herhangi bir sorun yaşamıyorsanız, yardımcı bir yazılım ile iPhone telefonunuzun içerisindeki resim ve videoları alabilirsiniz. Synios yazılımını bilgisayarınıza kurarak resimlerinizi bilgisayarınıza alabilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×