iPhone rehberdeki aynı numaraları silme

Cep telefonda birden fazla aynı telefon numarasını silmek için ne yapılması gerektiğini iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 / Plus ve iPhone X modelleri için anlattık. Çoklu fotoğrafları, videoları ve birden çok rehberdeki kişiler nasıl silinir?

iPhone rehberdeki aynı numaraları silme
banner192

iPhone telefonda birden çok fotoğrafları, videoları ve rehberdeki kişileri nasıl sileceğinizi biliyor musunuz? Çoklu oluşumlar genelde alınan yedeği geri yüklerken oluşabiliyor. Ya da yanlışlıkla iCloud yedeğini geri yüklendiğinde oluşmakta. Bazende simkartta bulunan numaraları telefona aktardığınızda görülebilmekte.

Bir uygulama ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu uygulma aynı fotoğrafları silmek içinde kullanılabiliyor. Örnek verdiğimiz program ile aynı zamanda çoklu fotoğrafları ve videoları da silebilirsiniz. Sizinde telefonunuzda aynı numaradan 2 tane var mı? Eğer varsa bu program tam sizlik. Peki aynı numaraları silmek yani çoklu kişileri silmek için ne yapılmalı?

iPhone çoklu kişileri silme  

İlk önce App Store' den Dr. Cleaner uygulamasını indiriniz. Telefona yükledikten sonra çalıştırdığınızda bazı izinleri vermeniz gerekiyor. Verdikten sonra uygulamanın yukarısında yer alan storage, photos ve contacts başlıklarına teker teker girip start butonuna basınız. Tabi sizin için hangi seçenek önemliyse. Unutmadan bu yöntem iPad içinde kullanılmakta.

Silme işleminde dikkat ediniz yanlış bir şeyleri silmeyiniz. Bu işlem temizleme yöntemi olarak kullanılmakta. Yani başka işlemlerde yapılabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Telefonun rehberindeki aynı numaraları silme

Storafe depolama demek. Photos fotoğraf ve contacts ise iletişim demek oluyor. Yani rehberdeki kişiler. Photos bölümünde photo ve video bulunmakta. Yani hem videoları hemde resimleri buradan silebilirsiniz.

Uyarı: Dr. Cleaner programını kullanmadan önce verilerin tamamen silinmesi olasılığı nedeniyle telefonun yedeğini alınız. www.andronova.net

Telefonun rehberindeki aynı numaraları silmeiPhone rehberdeki aynı numaraları silmerehberde aynı numaradan var rehberdeki aynı numaraları silme iphone 5srehberdeki aynı numaraları silme iphone 6rehberdeki aynı numaraları silme iphone 6srehberdeki aynı numaraları silme iphone 7rehberdeki aynı numaraları silme iphone 8rehberdeki aynı numaraları silme iphone 8aynı numaraları silme iphone se

Önerilen uygulama alanında şu an için en iyi programlardan biri. Yapılan yorumları da incelemenizi öneririm. Genellikle iyi yorumlar almış. Şahsen ben bir uygulamayı kullanmadan önce yorumlara ve şikayetlere bakarım.

Uygulama şimdilik sorunsuz çalışmakta. Ama ilerleyen zamanlarda yapacakları bir güncelleme veya güncellemelerle sorun oluşabilir. Bazende paralı yani ücretli sürümün satın alınması için teşfik edici davranışlara gidilebilir. Onun için uygulamayı denerken bunları göz önünde bulundurunuz.

Tüm teknoloji sorunları için bize yazabilirsiniz. Tabi detayları ile...

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 02:36
YORUM EKLE
YORUMLAR