iPhone iCloud drive hesabımı açıyorum resimleri göremiyorum

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

iCloud açılmıyor. iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone SE, iPhone 6, 6S Plus, iPhone 7 modellerinde bulunan iCloud drive hesabı açamama sorunun çözümü bu haberimizde…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple markasının amiral gemisi olan iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone  7 Plus modelleride kullanınan iCloud Drive nedir?

iCloud Drive adından anlaşılacağı üzere bir yedekleme araçıdır. Bilgisayarda bulunan yedekleme uygulamalarının mobil cihazlarda kullanılma şeklidir. Örnek olarak daha yaygın olduğu için google drive uygulamasını verebiliriz. Bu yedekleme uygulamasında belirli bir alanı sizlere ücretsiz olarak kullanma imkanı vermektedir.

Google drive da bu alan 15 GB ken iCloud drive da 5 GB olarak belirlenmiştir. Bu belirlenen alanları geçtiğinizde ücret ödemeniz gerekmektedir. Yedekleme uygulamaları ile telefon rehberinizi, resimlerinizi, vidyolarınızı vb… kişisel dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Peki iCloud drive şifrenizi unutursak ne yapabiliriz.
 

iCloud drive hesabımı açıyorum resimleri göremiyorum

iPhone iCloud drive hesabımı açıyorum

iCloud drive hesabımı açıyorum

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iCloud drive hesabımı açıyorum

iPhone telefonlarınızda yer alan iCloud Drive hesabınız açılmıyor ise içindeki dosyalarınızı göremiyorsanız neler yapabileceğinizi bu makalemizde yayınlayacağız. Burada iki ayrı durum söz konusudur. Birinci durum icloud drive şifresi, diğeri ise icloud drive giriş yapıp resimleri görememe sorunudur. Bu haberimizde ikinci duruma cevap vereceğiz diğer durum ile ilgili farklı bir makalede anlatacağız.

iCloud girişinizde herhangi bir sorun bulunmadığını farzederek anlatımımıza devam ediyoruz. Eğer icloud uyggulamasına giriş yaptığınız halde resimleriniz görünmüyorsa artık o resimlere ulaşma imkanınız bulunmamaktadır. Sebebi ise iPhone telefonu icloud drive ile eşitlenmiş olabilir. Bu sebebin yanında resimleriniz telefonunuzdan silinmiş de olabilir. iCloud Drive uygulamasını bilgisayarınız üzerinden kullanıcı bilgilerini girerek giriş yapmayı deneyiniz. Giriş yaptıysanız eşitlemeyi başlatınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak