iPhone iOS 10' dan sonra resim görüntülememe sorunu

blank

iOS 10 güncellemesinden sonra iPhone telefonlarda ve bilgisayarda resim görüntülenmiyor sorunun çıktığı görülebiliyor.

teknik destek

Apple amiral gemisi iPhone bu yıl içerisinde bir çok güncelleme aldı. Bu güncellemeler iPhone cihazlarda bazı sorunlarıda peşinde getirdi. Bu sorunlar bazen kamera bazen ses bazen uygulamalarda bazen de bilgisayar bağlantısı problemleridir.

Bu haberimizde iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5, modellerinde iOS 10 güncellemesinden sonra PC bağlantısı yaparken akıllı telefonda bulunan resim ve videoları görüntülememe sorunları ile karşılaşmaya başladılar. Forumların şikayet bölümlerine bakıldığında bu sorunu yaşayan kişilerin sayıları gün geçtikçe artmaktadır. İş bu sorun ile karşılaşan takipçilerimiz için çözüm önerilerimizi bu makalemizde sunacağız.

iPhone iOS resim görüntülememe sorunu
 

İlk önce aşağıdaki işlemleri yapınız;

  1. iPhone ile bilgisayarı birbirine bağladığınız kablonun çalışıp çalışmadığı test ediniz.
  2. iPhone cihazınızda yazılımsal olarak bir sorun yaşamadığınızı kesinleştiriniz.
  3. iTunes üzerinden yazılımı yeninden yükleyin.
  4. Fabrika ayarlarına çevirilmesi işinizi görebilir.

Bu işlemlerin ardından hale iPhone cihazınızın içindeki resimleri görüntülememeye devam ederseniz. Aşağıdaki işlemi yapınız.

iPhone telefonunuz da yazılımsal ve donanımsal olarak herhangi bir sorun yaşamıyorsanız, yardımcı bir yazılım ile iPhone telefonunuzun içerisindeki resim ve videoları alabilirsiniz. Synios yazılımını bilgisayarınıza kurarak resimlerinizi bilgisayarınıza alabilirsiniz.

Yeni sürümle birlikte bu hatanında ortadan kalkacağını ve belki de başka bir problemle karşılaşacağımızı düşünüyoruz.


Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 21:58

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!