iPhone iOS 9.3.2 Güncellemesi Türkiye için Yayınlandı

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

iPhone iOS 9.3.2 güncellemesi Türkiye’ de. iOS 9.3.2 iPhone cep telefona nasıl indirilir nasıl yüklenir? iOS 9.3.2 i-Tunes programı ile nasıl yüklenir? iPhone yeni sürümü iOS 9.3.2 indir yükle. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, ve iPhone SE. iOS 9.3.2 indirme yükleme sorunu. iOS 9.3.2 şikayetler ve sorunları var mı? Ses, ekran donma, dokunmatik, uygulama ve genel performans. iOS 9.3.2 özellikleri.

Sponsorlu reklam

Apple, kısa süre önce yayınladığı iOS 9.3.2 Beta güncellemesi yayınlandı indir yükle haberimizde yer vermiştik. iOS 9.3.2 Beta sürümünden sonra iOS 9.3.2 stabil sürümü yayınladı. Güncelleme bir kaç gün önce yayınlandı. Ama kademeli olarak cihazlara geldiğinden bugün çoğu cihaza ulaştı. iOS 9.3.2 güncellemesini Ayarlar / Genel yapabilirsiniz. İsterseniz de i-Tunes yazılımı üzerinden de yükleyebilirsiniz.  iTunes ile yeni sürüm iOS nasıl yüklenir haberimizi inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone iOS 9.3.2 güncellemesi Türkiye’ de

iphone ios 9.3.2 güncellemesi

Sponsorlu reklam

iOS 9.3.2 ile gelen yenilikler: Bluetooth’ da oluşan eşleşme sorunu çözüldü. Ses kalitesi problemi çözüldü. Mail’ de ve Mesajlarda görülen e-posta yazılımında oluşan engel giderildi. Sözlük aramanalarında görülen sorun çözüldü. VoiceOver için aygıtın noktalama işaretleri ve boşluklarda oluşan geçiş sorunu çözüldü. MDM’ de görülen B2B uygulamaları indirme sorunu çözüldü. Genel güvenlik iyileştirmeleri yapıldı. Pil kullanımda ve genel performans’ da iyileştirmeler yapıldı.

iphone ios 9.3.2 güncellemesi indir yükle

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iphone ios 9.3.2 güncellemesi nasıl indirilir

iphone ios 9.3.2 güncellemesi nasıl yüklenir

iphone ios 9.3.2 güncellemesi başladı

iphone ios 9.3.2 güncellemesi i-tunes ile yükleme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iOS ve iPhone telefonlarla ilgili teknik sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak