iPhone Müzik indirme Programı iPhone Müzik Yükleme

iPhone 4s iPhone 5 iPhone 5s iPhone 6 iPhone 6s ve Plus telefonda bilgisayardan müzik MP3 nasıl atılır? iPhone zil sesi yapma müzik yükleme. iPhone müzik indirme programı. iTools programı nasıl kullanılır? iPhone telefona müzik nasıl yüklenir ? iTools

iPhone Müzik indirme Programı iPhone Müzik Yükleme
iPhone 4s iPhone 5 iPhone 5s iPhone 6 iPhone 6s ve Plus telefonda bilgisayardan müzik MP3 nasıl atılır? iPhone zil sesi yapma müzik yükleme. iPhone müzik indirme programı. iTools programı nasıl kullanılır? iPhone telefona müzik nasıl yüklenir ? iTools ve iTunes programları ile iPhone cep telefona bilgisayarınızda bulunan müzikleri (MP3) kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. İsterseniz belirlediğiniz müziği zil sesi olarak belirleyebilirsiniz. iPhone müzik indirme programı: iTools programı ile müzikleri zil sesi yapma ve telefonda yer alan fotoğrafları, videoları, rehberi (kişiler), müzikleri, mesajları ve dosyaların yedeğini alabilir ve alınan yedeği geri yükleyebilirsiniz. iTools yazılımını açınız ve sırasıyla Ring Maker  / From PC  tıklayınız. iPhone cep telefona atmak istediğiniz müzik veya zil sesi olarak yapılacak MP3 seçiniz. Seçtikten sonra Save to Local tıklayıp açılan bölümden bilgisayara kayıt edilecek MP3' ün yerini seçiniz. Öneri olarak masaüstünü tercih edebilirsiniz. Atacağınız müzik eğer zil sesi olmuyorsa veya hata alıyorsanız  Set as end seçeneğinde bulunan zaman değerini 40 saniye olarak belirleyiniz ve Save to Local tıklayınız.

iPhone müzik indirme programı - iPhone zil sesi yapma

iPhone 4s 5s 6s zil sesi ve müzik atma nasıl yapılır iPhone 4s 5s 6s zil sesi ve müzik yükleme nasıl yapılır iphone telefona müzik mp3 atma programı indir iphone telefona müzik mp3 atma programı indir

iPhone müzik indirme programı iPhone müzik yükleme

Hazırlanan müzik dosyası iPhone cep telefona nasıl atılır: Telefon için çevirilen bilgisayara attığımız müzik dosyasını sürükleyerek iTools yazılımının üst tarafında yer alan Music bölümüne bırakınız. Müziği bıraktığınızda ekrana onay bölümü çıkacak, onayladıktan sonra telefonunuzdan Müzik yazan simgeye tuşlayıp, MP3' ün listede olup olmadığını kontrol ediniz. Aşağıda yer verdiğimiz iTools programı ile iphone telefona nasıl müzik atılacağını ve mp3' ü nasıl zil sesi yapılacağını anlatan videomuzu incelemeniz önerilir.

iPhone müzik indirme programı iPhone müzik yükleme zil sesi yapma videosu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Banu
Banu - 2 yıl Önce

Şarkı indir, dilediğince şarkı indirebilirsin. Program tamamen ücretsizdir bedava müzik indir. Sadece reklam görüntülemesi mevcut ancak oda o kadar rahatsız edici değil. Aradığınız tüm güncel müzikleri bulabilceksiniz.
Müzik dinle, müzik dinlemek zevkli olcak çünkü, bedava müzik dinle, arka planda çalınan parça ile istediğiniz uygulamada gezinirken şarkınız çalmaya devam etcektir.
Şarkı indir, müzik indirme programı, şarkılarınız oldukça kolay tek tıklama ile indirebilirsiniz. Şarkı indirme programı indir, Oldukça yüksek ses kalitesi vardır müziklerde.
play.google. com/store/apps/details?id=com.muzikcaddesi.muzikcaddesi

beril
beril - 2 yıl Önce

'MÜZİK CADDESİ'ni indirin ve ücretsiz,sınırsız sayıda müzik dinleyin :)

taklaya geldin
taklaya geldin - 3 yıl Önce

Bana yardimci olun ya