iPhone müzik indirme programı iPhone müzik yükleme

Andronova
3 Minimum Okuma

iPhone' a bilgisayardan müzik nasıl yüklenir veya atılır soruları uzun yıllardır soruluyor. Yüklemeye Apple direk izin vermiyor. Bizde iTools ile iPhone zil sesi yapma ve müzik yükleme anlatacağız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iTools ve iTunes programları ile iPhone cep telefona bilgisayarınızda bulunan müzikleri (MP3) kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. İsterseniz belirlediğiniz müziği zil sesi olarak belirleyebilirsiniz.

Apple malum iPhone’ a direk müzik yükmeye izin vermemekte. Kendi servisiyle telefondan ücretli müzik indirme veya zil sesi alma gibi işlemleri ücretli yapmakta. Ücretsiz olarak işlem yapmamız için iTunes yazılımını kullanmamızı önermekte. Ama bu yazımızda biz farklı bir programdan söz edeceğiz. Peki iPhone müzik nasıl yüklenir?

iTunes’ den daha hızlı mp3 atma ve zil sesi yükleme çok kolay. Öneri yazılımı uzun yıllardır kullanmaktayız. İlk indirdiğinizde kullanımda ya İngilizce ya da Çince olmakta. Dil değiştirmede çoğu sürümde Türkçe dil seçeneğinin olmadığı görülebiliyor. 

Öneri yazılımımız iTools olacak ve ücretli bir programdır. Ücretsiz olarak çok kısa bir kullanım hakkı veriyor. İnternette full sürümü dolaşmakta. Tabi ne kadar güvenilir tartışılır. Dikkat etmenizde fayda var.  

iPhone müzik yükleme programı 

iTools programı ile müzikleri zil sesi yapma ve telefonda yer alan fotoğrafları, videoları, rehberi (kişiler), müzikleri, mesajları ve dosyaların yedeğini alabilir ve alınan yedeği geri yükleyebilirsiniz. www.andronova.net

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • iTools yazılımını açınız ve sırasıyla Ring Maker / From PC tıklayınız
  • iPhone cep telefona atmak istediğiniz müzik veya zil sesi olarak yapılacak MP3 seçiniz
  • Seçtikten sonra Save to Local tıklayıp açılan bölümden bilgisayara kayıt edilecek MP3′ ün yerini seçiniz. Öneri olarak masaüstünü tercih edebilirsiniz
  • Atacağınız müzik eğer zil sesi olmuyorsa veya hata alıyorsanız Set as end seçeneğinde bulunan zaman değerini 40 saniye olarak belirleyiniz ve Save to Local tıklayınız

iPhone müzik indirme programı iPhone müzik yükleme

iPhone müzik yükleme programı 

iPhone 7 müzik yükleme programı 

iPhone 8 müzik nasıl yüklenir

Hazırlanan müzik dosyası iPhone cep telefona nasıl atılır

  • Telefon için çevirilen bilgisayara attığımız müzik dosyasını sürükleyerek iTools yazılımının üst tarafında yer alan Music bölümüne bırakınız
  • Müziği bıraktığınızda ekrana onay bölümü çıkacak ve onaylayın
  • Onayladıktan sonra telefonunuzdan Müzik yazan simgeye tuşlayıp, MP3′ ün listede olup olmadığını kontrol ediniz

Aşağıda yer verdiğimiz iTools programı ile iphone telefona nasıl müzik atılacağını ve mp3′ ü nasıl zil sesi yapılacağını anlatan videomuzu incelemeniz önerilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone müzik yükleme zil sesi yapma videosu

YouTube video


Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 04:03

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir