iPhone Rehber Yedekleme Verilerin Yedeğini Alma Programı

iPhone rehber yedekleme nasıl yapılır? iPhone rehberi kişilerin yedeğini alma programı. iPhone telefon numaraların yedeğini almak. iPhone yedekleme uygulaması 2016. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6s ve Plus cep telefonda yer

iPhone Rehber Yedekleme Verilerin Yedeğini Alma Programı
banner192
iPhone rehber yedekleme nasıl yapılır? iPhone rehberi kişilerin yedeğini alma programı. iPhone telefon numaraların yedeğini almak. iPhone yedekleme uygulaması 2016. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6s ve Plus cep telefonda yer alan rehberi (kişileri) My Contacts Backup uygulaması ile ücretsiz yedeğini alabilirsiniz. iPhone telefonda alınan yedekler neler? Telefonlar, e-mail adresleri, URL, rehber adresleri, tarihler, notlar ve fotoğraflar. iPhone yedekleme ile ilgili iPhone iCloud ile yedekleme nasıl yapılır yazımızı incelemeniz önerilir.

My Contacts Backup - iPhone rehber yedekleme uygulaması

Adres Defteriniz bir şekilde sıfırlanır veya silinirse ekteki VCF formatındaki yedek dosyasına tıklayarak adres defterinizi tekrar oluşturabilirsiniz. Önemli Not : Bu mesajı kendi mail adresinize gönderin ve silmeyin. Bazı SMTP sunucuları çok büyük ekli dosyaları engelleyebiliyor, bu yüzden Gelen Kutunuzu mutlaka kontrol edin. MCBackup - My Contacts Backup tarafından yedeklenmiştir My Contacts Backup, yedeke alma uygulamasını sizin için detaylı inceledik. Evet uygulama gayet başarılı ve sorunsuz yedekleme yapmaktadır. En iyi yönlerinden biri de mail adresinize yedeğin gönderilmesi.

iPhone rehber yedekleme

iphone rehber yedekleme Yedek alma uygulamamızı App Store mağaza uygulamasından My Contacts Backup olarak veya Backup olarak aratıp indirebilirsiniz. Zaten ilk gelen uygulamadır. Anladığım kadarıyla ve yapılan yorum / puanı incelediğimizde başarısını görebiliyoruz. "MCBakup Kişilerinize Erişmek İstiyor" seçeneğine onay veriniz.

iphone rehber yedekleme 2016

Uygulama da yer alan "Yedekle" butonuna dokunmadan önce "Ayarlar" (çark simgesi) bölümüne girmenizi öneririm.

iphone telefon rehberini yedekleme

"Ayarlar" bölümünde yer alan "Tip" seçeneğine girdiğinizde, yedekleme tipini göreceksiniz. CSV (Excel) veya vCard seçeneğinden birini tercih ediyorsunuz.

iphone telefon numaraların yedeğini almak

iphone resimlerin fotoğrafların yedeğini alma

Ayarla seçeneği ile nelerin yedeğinin alınması gerektiğini seçiyorsunuz. Telefonlar, e-mail adresleri, URL, rehber adresleri, tarihler, notlar ve fotoğraflar.

iphone 4s 5s yedekleme programı indir yükle

iphone 6 rehber yedekleme programı indir yükle

iphone 6 rehber yedekleme uygulaması indir

iphone telefondaki verileri yedekleme

iphone rehber yedeğini maille alma gönderme

iphone 5s yedek alma uygulaması ücretsiz

iphone 5s yedek alma e-posta hesabına

iphone yedek alma mail hesabına

YORUM EKLE